+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Citrix представила мережеві рішення Citrix SD-WAN та Citrix ADC на базі Google Cloud Platform

Citrix представила мережеві рішення Citrix SD-WAN та Citrix ADC на базі Google Cloud Platform

Citrix Systems оголосила про те, що в її рішеннях Citrix SD-WAN та Citrix ADC буде реалізовано підтримку платформи Google Cloud Platform (GCP). Це дозволить організаціям об'єднати свої корпоративні мережі з хмарними середовищами та забезпечити високу динамічність та масштабованість доставки додатків, щоб користувачі могли отримати доступ до необхідних інструментів для роботи в будь-якому місці, в будь-який час і з будь-якого пристрою.

«Головне, на що звертають увагу користувачі додатків, це їхня функціональність і можливість вибору, – сказав виконавчий віце-президент зі стратегій та директор з маркетингу компанії Citrix. – Завдяки підтримці наших мережевих рішень платформи GCP, Citrix пропонує своїм замовникам широкі можливості для вибору хмарних середовищ та спосіб розгортання все більшої кількості хмарних та віртуальних, SaaS- та веб-додатків, а також додатків на базі мікросервісів, які використовують їхні співробітники для підтримки високої продуктивності роботи».

Citrix з наступного місяця розмістить віртуальну машину свого рішення SD-WAN у магазині програм GCP Marketplace. За допомогою віртуального рішення Citrix SD-WAN компанії зможуть легко та надійно підключити свої філії до платформи GCP, а також забезпечити оптимальну роботу додатків для вирішення Citrix Virtual Apps and Desktop на базі платформи GCP за рахунок інтеграції з технологією HDX, яка використовує протокол ICA; забезпечити високу швидкість роботи програм на базі платформи GCP, включаючи служби G Suite з підтримкою функцій поглибленої перевірки пакетів, перевірки якості обслуговування (QoS) та агрегування каналів; оперативно встановлювати підключення з високим рівнем доступності до віртуального хмарного середовища Google Cloud VPC (Virtual Private Cloud) і керувати всією мережею за допомогою сервісу оркестрації Citrix.

Доставка програм докорінно змінилася. Багато компаній прагнуть модернізувати свої програми за допомогою мікросервісів та відкритого ПЗ Kubernetes і розгортати свої програми у гібридних хмарних середовищах. Вони можуть досягти поставлених завдань за рахунок більш тісної інтеграції Citrix ADC з GCP, Kubernetes та об'єднання сервісів з архітектурами Istio та CNCF-інструментами з відкритим вихідним кодом.

За допомогою набору віртуальних продуктів Citrix ADC, що включає віртуальний і контейнерний форм-фактори та шлюзові рішення, доступні в магазині додатків GCP Marketplace, компанії можуть отримати доступ до широкого набору програмно-орієнтованих функціональних можливостей; забезпечити узгодженість роботи локальних та хмарних середовищ; об'єднати ліцензії на пропускну спроможність для оптимізації використовуваних ресурсів та економії коштів; спростити керування доступом за рахунок системи одноразової ідентифікації; керувати локальними та публічними хмарними середовищами за допомогою одного загального рішення.

«Робота додатків, орієнтованих на функціональні можливості користувачів, та їх перенесення в хмарні середовища є майбутнім мережевих технологій. За допомогою рішень Citrix на базі платформи GCP, компанії вже сьогодні можуть реалізувати мережеві технології майбутнього».

Інші новини