+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Citrix та Google об'єднали зусилля, щоб надати функції хмарної доставки додатків та десктопів

Замовники зможуть використовувати Citrix Cloud для створення захищеного робочого середовища, включаючи Citrix Workspace Service на базі платформи Google Cloud Platform. Крім нових хмарних рішень Citrix і Google також оголосили про інтеграцію Citrix ShareFile і Google G Suite, що дозволить постійно мати доступ до всіх даних при використанні різних рішень для робочого середовища Citrix. Новий плагін ShareFile дає можливість у захищеному режимі здійснювати спільне використання файлів через Gmail та ShareFile з Google Drive та надає користувачам одне спільне сховище для всіх документів. Крім того, рішення Citrix NetScaler CPX тепер доступне і в Google Cloud. Передбачається, що він з'явиться в Google Cloud Launcher до кінця цього кварталу. Використання технології контейнеризації та системи керування Kubernetes у Google Cloud дозволить розробникам застосовувати NetScaler CPX для створення та масштабування захищених додатків у хмарних середовищах.

З сервісами Citrix Cloud, інтегрованими з Google Cloud, клієнти Google отримають можливість легко додавати віртуальні програми та десктопи, що працюють на базі Google Cloud, та використовувати їх спільно з пакетом програм G Suite.

Citrix та Google продовжать співпрацю в галузі захищених рішень для робочих місць і допомагають компаніям отримати доступ до них за допомогою нещодавно представленого Citrix Receiver for Chrome 2.4, який підтримує можливість працювати з кількома моніторами при використанні ноутбуків Chromebook. Google нещодавно оголосила про офіційну підтримку Chrome Browser продуктами Citrix і про графічну оптимізацію, доступну тільки для XenApp. Команди фахівців Google та Citrix продовжують спільну роботу для покращення та оптимізації доставки XenApp на пристрої під керуванням Chrome OS. У майбутньому також заплановано оновлення Receiver for Chrome.

Інші новини

Найкраща ціна
Авторизація
Авторизація
Реєстрація
Нагадати пароль