+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Cisco закриває дата-центри і переносить більше даних у публічні хмарні послуги

Cisco закриває дата-центри та переносить більше даних у публічні хмарні сервіси

Стало відомо про рішення Cisco закрити частину дата-центрів і перенести більше даних у публічні хмарні сервіси. Тим самим американська компанія хоче скоротити споживання електроенергії та витрати на неї.

До серпня 2019 року у Cisco налічується 22 дата-центри, які розташовані в різних країнах. Протягом п'яти років цю кількість планують зменшити на 30%, повідомила ІТ-директор компанії в інтерв'ю газеті The Wall Street Journal (WSJ)

Посилаючись на дані Інститут інженерів електротехніки та електроніки (IEEE), ІТ-директор Cisco каже, що електрика, що використовується одним центром обробки даних, може забезпечити енергією до 25 тис. домогосподарств. З огляду на таку статистику технологічним компаніям важливість пам'ятати про важливість правильного використання своїх ресурсів, додала вона.

Понад 10 років Cisco розвиває ініціативи, спрямовані на екологічно безпечне, раціональне та розраховане на довгострокову перспективу використання природних ресурсів.

Ще у 2008 році компанія почала скорочувати викиди парникових газів, використовуючи технології, які споживають менше енергії, такі як спеціалізовані мікросхеми та оптоволоконні кабелі. Американський виробник мережного обладнання планує використовувати поновлювані джерела енергії для задоволення щонайменше 85% своїх світових потреб в електроенергії до кінця 2022 фінансового року.

Деякі конкуренти Cisco вже повністю перевели свою ІТ-інфраструктуру в публічну хмару. Наприклад, так зробила Juniper Networks, скориставшись сервісами Amazon Web Services і Microsoft Azure. Компанія Cisco також використовує публічні хмари для своєї інфраструктури, але не розкриває яку саме, йдеться в публікації WSJ.

Інтернет, включаючи обчислювальну інфраструктуру, може споживати до 15% усієї електроенергії у світі та виділяти до 20% світових викидів вуглецю, пов'язаних з енергетикою, до 2030 року, каже вважає дослідник з Huawei Technologies. До 2019 року ці показники поки що становлять 7% і 3% відповідно

Інші новини

Найкраща ціна