+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Cisco працює над впровадженням інноваційних рішень, що допомагають клієнтам перейти від корпоративних локальних мереж (LAN) до більш гнучких та потужних програмно-визначених мереж SD-LAN

Cisco працює над впровадженням інноваційних рішень, які допомагають клієнтам перейти від корпоративних локальних мереж (LAN) до більш гнучких і потужних програмно-визначених мереж SD-LAN

Cisco та Orange Business Services спільно працюють над впровадженням інноваційних рішень, які допоможуть клієнтам перейти від корпоративних локальних мереж (LAN) до більш гнучких і потужних програмно-визначених мереж SD-LAN. Це допоможе компаніям відкрити для себе можливості мережного підключення у безпечному захищеному середовищі.

Спираючись на спільний успішний досвід використання SD-WAN, Orange та Cisco в рамках програми Open Labs починають розробку SD-LAN, призначеного для вирішення специфічних бізнес-завдань — коли необхідно задіяти всі можливості мережевої автоматизації, аналітики і безпеки. Переваги співпраці двох компаній є очевидними: 80% підприємств використовують Open Lab для перевірки працездатності концепції SD-WAN, після чого розгортають пілотні проекти SD-WAN разом із Orange Business Services.

Безперервне зростання кількості пристроїв, мобільних додатків і обсягу даних стає серйозною проблемою для традиційних мереж, ускладнюючи їх та підвищуючи вимоги до доступу. SD-LAN створює централізовано керовану архітектуру дротової та бездротової мережі, простішу в інтеграції, запуску та експлуатації, що дозволяє компаніям працювати швидше та ефективніше. У будь-який час та на будь-якому пристрої SD-LAN забезпечує високий рівень безпеки.

Для кампусних Wi-Fi-мереж SD-LAN допоможе вирішити проблеми з розгортанням та видимістю. Технологія дозволяє ефективно контролювати надання послуг, доступ та використання мережі, передбачати будь-які суттєві оновлення, щоб забезпечити якісну роботу пристроїв. SD-LAN забезпечує високозахищений доступ на основі ідентифікації, визначаючи користувачів, IoT-обладнання та пристрої, які можуть підключитися до мережі. Доступ може бути надано або заборонено на різних рівнях: наприклад, при створенні гостьових груп Wi-Fi-мережі.

У міру розвитку IoT та очікуваної появи величезної кількості підключених пристроїв, їх ідентифікація та контроль використання мережі матимуть першочергове значення. SD-LAN дозволяє виконувати сегментацію на основі підключених пристроїв, що полегшує структурування мережі за групами, відділами тощо, підвищуючи рівень безпеки та продуктивності.

Інші новини