+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Cisco представила розширений функціонал Webex People Insights

Cisco представила розширений функціонал Webex People Insights

Cisco представила розширений функціонал Webex People Insights, спрямований на поліпшення організації роботи і підвищення інклюзивності робочих процесів. Доступний у всіх нових версіях Webex функціонал People Insights корелює з цілями, які ставить перед собою користувач для зустрічей, поєднуючи роботу і особисте життя, підключаючи і орієнтуючись на контент. Функціонал надає доступ до трьох видів аналітики: персональної (Персональна), командної (Team) і на рівні організації (Organizational). При цьому гарантується повна конфіденційність і безпека даних, вся інформація доступна тільки самому користувачеві.

Пандемія має величезний вплив на те, як ми працюємо. З'являються і відволікаючі фактори (в тому числі втома від зустрічей), і перебудова всього режиму роботи. З урахуванням того, що 58% офісних працівників розраховують працювати вдома 8 і більше днів на місяць, а в 98% зустрічей деякі співробітники беруть участь віддалено, починає формуватися новий гібридний режим роботи. Є великі можливості для поліпшення організації робочого часу і робочих відносин.

Функціонал Webex People Insights дає можливість візуалізувати і проаналізувати робочий процес, співробітники і менеджери зможуть переглянути тенденції розподілу свого часу і робочих контактів, а також виявити проблемні зони. Сюди входить, наприклад: кількість зустрічей, в яких ви погодилися взяти участь, але не брали участі, ваша схильність виконувати інші завдання паралельно під час зустрічей, з якими ви співпрацюєте частіше за інших, частка зустрічей, які відбуваються в незручний для вашої команди час, роз'єднаність в організаційній структурі, яку потрібно подолати.

«Час – наш найцінніший ресурс. «Наші рішення про те, як витрачати час і з ким контактувати, впливають на продуктивність, психічний стан і комфорт», - сказав виконавчий віце-президент і головний директор з управління персоналом і генеральної стратегії Cisco . «People Insights допомагає нам формувати наш день на основі пріоритетів, уподобань та цілей, щоб отримати максимальну віддачу від роботи, вдома та в команді. Ми впевнені, що злагоджена команда – запорука успіху. Саме в командах, які є рушійною силою нашої компанії, індивідуальний досвід у поєднанні з спільною наполегливою працею стає тією іскрою, від якої розпалюється полум'я інновацій. Ця аналітика посилює інклюзивність та дозволяє людям будувати та підтримувати свою колективну мережу співпраці, допомагаючи лідерам діяти на перехресті ефективності, емпатії та допомагаючи працівникам створювати згуртовані та продуктивні команди».

People Insights сприяє позитивному сприйняттю умов праці і допомагає створити комфортну атмосферу на робочому місці.

Аналітика особистих інсайтів. Ця аналітична інформація, доступна тільки вам, розкриває щоденні тенденції і взаємодії (з якими колегами ви в основному співпрацюєте, які дії виконуєте), дозволяє визначати і контролювати особисті переваги. Тут можна налагодити співпрацю з колегами і виділити час на найважливіші завдання. Наприклад, як часто ви визнаєте, що відвідуєте наради, на яких не відвідуєте, відволікаєтеся під час нарад з іншими завданнями або не презентуєте своє відео? People Insights може допомогти вам визначити, коли потрібно відхилити або перенести зустріч, щоб забезпечити виконання ваших цілей і завдань. Також цей розділ допоможе (візуалізувавши характер вашої «багатозадачності» і звички щодо демонстрації відео під час зустрічей) повністю зосередити свою увагу безпосередньо на учасниках зустрічі.

Командна аналітика Team Insights дозволяє кожному члену команди візуалізувати характер контактів, співпраці, а також поєднувати роботу та особистий час для всієї команди – при цьому повністю дотримуючись конфіденційності. Це дає можливість об'єднати всіх членів колективу і спільно скорегувати існуючі колективні практики і взаємини, які принесуть користь кожному. Наприклад, підвищити комфорт колективу можна за рахунок зменшення частки зустрічей, запланованих на незручні для нього часи, а також зміцнити робочі відносини, виділивши час на контакт з певними співробітниками або командами.

Організаційний аналіз надає огляд тенденцій співпраці та природи, визначаючи роз'єднаність та визначаючи команди, які потребують додаткової підтримки або підвищення інклюзивності. Наприклад, якщо ви перейдете на нову бізнес-модель або організаційну структуру, що вимагає нових методів співпраці, ви зможете контролювати функціонування моделі і вносити необхідні корективи.

У гібридному робочому просторі, що поєднує в собі віддалену і локальну комунікацію, важливо включити в процес всіх учасників. Для вирішення цієї проблеми Cisco Webex тестує перспективний функціонал People Focus, який за допомогою машинного навчання і штучного інтелекту буде виділяти кожного учасника зустрічі в приміщенні. Функціонал, який буде доступний в цьому році, «зблизить» віддалених учасників, завдяки оформленому крупним планом всіх присутніх в залі.

Функціонал People Insights буде доступний у всьому світі, поетапне розгортання розпочнеться цього року, і спочатку функціональність буде доступна певним клієнтам у США на початку літа.

Інші новини