+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Cisco представила розширення Cisco Webex Control Hub Extended Security Pack

Cisco представила розширення Cisco Webex Control Hub Extended Security Pack

Cisco представила розширення Cisco Webex Control Hub Extended Security Pack, що робить використання інноваційної платформи Cisco Webex ще зручнішим та безпечнішим.

95% компаній, що входять до списку Fortune 500, вибирають програми Cisco для організації віддаленої взаємодії між співробітниками. У той же час Cisco - найбільша у світі компанія в галузі кібербезпеки. Ці два факти говорять самі за себе: коли буде потрібна високоякісна та безпечна спільна робота, Cisco завжди прийде на допомогу.

Реалізовані у вирішенні Cisco Webex технології інформаційного захисту широко відомі. Це і наскрізне шифрування, яке захищає дані під час їх передачі, зберігання та використання, та багаторівневий функціонал інформаційної безпеки, безперервний моніторинг. якого забезпечує відповідність жорстким внутрішнім та зовнішнім стандартам. Цього разу компанія представляє розширення Cisco Webex Control Hub Extended Security Pack, де повнофункціональний брокер безпечного хмарного доступу Cisco Cloudlock CASB для Webex Teams з'єднаний з нативними функціями Webex для захисту від шкідливого програмного забезпечення на основі технології Cisco Talos ClamAV в хмарі Webex Cloud. >

Простота придбання та впровадження. Сьогодні замовники можуть придбати новий вертикально інтегрований, простий у встановленні набір інструментів разом із підпискою на Webex.

Можливість спільної роботи за межами компанії (cross-company collaboration) враховувалася вже при розробці пакету: Cloudlock CASB підтримує політики запобігання витоку даних (Data Loss Prevention, DLP), захищаючи користувачів, навіть коли вони працюють за межами своєї організації.

Повнофункціональний захист від шкідливого ПЗ. Рішення захисту від шкідливого програмного забезпечення захищає від троянів, програм-вимагачів тощо. навіть при роботі на персональних або некерованих пристроях або при взаємодії із зовнішніми користувачами.

«Новий пакет Webex Extended Security Pack забезпечує необхідний захист конфіденційної взаємодії і в рамках компанії, і при спільній роботі з нашими замовниками, партнерами та постачальниками. Функціонал Cloudlock CASB розгортається дуже легко, він запобігає втратам даних як усередині, так і поза компанією. Це дало нам можливість забезпечити високу якість взаємодії на відкритій сучасній платформі для спільної роботи, не забуваючи про захист важливих файлів та контенту. Ми покладаємо великі надії на новий функціонал захисту від шкідливого програмного забезпечення, який у складі пакету захищатиме нас від троянів, вірусів та програм-вимагачів, навіть якщо файли надходять від зовнішніх користувачів», - зазначив системний архітектор і менеджер міжнародних проектів компанії Wacker Chemie AG в галузі уніфікованих комунікацій

Безпосередньо перед публікацією цього анонсу компанія Gartner вкотре у своєму звіті, присвяченому рішенням для телеконференцій (2019 Gartner Magic Quadrant for Meeting Solutions*), визнала Cisco лідером. У цій сфері Cisco незмінно лідирує з першої публікації звіту. У звіті за 2019 рік Cisco отримала вищі бали за категоріями "повнота концепції" (completeness of vision) та "можливість реалізації" (ability to execute). Читайте повний текст звіту та блог, присвячений цій події.

«Ми пишаємося визнанням наших заслуг. Ми розглядаємо це як чергове підтвердження правильності нашої концепції, високу оцінку наших успіхів за останні кілька років і як визнання з боку замовників, — сказав віце-президент Cisco з продуктів Webex Meetings. — Ми вважаємо, що запорукою успіху Webex у замовників стали найвища якість відео у поєднанні з великим портфоліо продуктів для відеоконференцій, реальні гібридні сервіси, довіра та інформаційна безпека, а також когнітивний та ІІ-функціонал».

Інші новини