+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Cisco представила операційну систему IOS XR7 для мережного обладнання

Cisco представила операційну систему IOS XR7 для мережного обладнання

Cisco представила операційну систему IOS XR7, призначену для мережевого обладнання, яке, як стверджують у компанії, ляже в основу нового інтернету.

За словами розробників, платформа Cisco IOS XR7 адаптована до роботи з хмарними середовищами і дозволяє спростити експлуатацію та знизити експлуатаційні витрати.

У прес-релізі також йдеться про те, що операційна система спроектована таким чином, щоб використовувати вдвічі менше пам'яті та інших апаратних ресурсів у порівнянні з традиційними рішеннями.

Cisco IOS XR7 має сучасну архітектуру з відкритими API, яка прискорює завантаження операційної системи та збільшує швидкість скачування даних, заявляє виробник.

Ще однією перевагою продукту Cisco називає високий рівень безпеки. У ОС реалізовано нові рівні захисту початкового завантаження та механізми захисту чіпів, систем зберігання даних, а також функції перевірки процесів під час роботи системи та можливості аудиту.

IOS XR7 стала частиною технологічної стратегії Cisco, спрямованої на побудову нового інтернету — не схильного до обмежень щодо продуктивності, економічності та споживаної потужності.

Інші новини

Найкраща ціна