+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Cisco представила новий інструментарій для спільної роботи у Cisco Jabber, Cisco Webex Teams та Cisco Webex Meetings.

Cisco представила новий інструментарій для спільної роботи в Cisco Jabber, Cisco Webex Teams та Cisco Webex Meetings.

Cisco представляє новий інструментарій для спільної роботи в Cisco Jabber, Cisco Webex Teams та Cisco Webex Meetings. Єдиний інтерфейс користувача для всіх інструментів Cisco для спільної роботи робить продукти та сервіси Cisco ще зручнішими.

Cisco Jabber тепер виглядає і функціонує так само, як Webex Teams. Cisco називає це "універсальним інтерфейсом" (unified experience). У виграші виявляються не лише окремі користувачі, але й цілі ІТ-підрозділи тому, що тепер вони зможуть перевести тисячі своїх користувачів у хмару у зручний час, не виділяючи ресурси на їхнє перенавчання.

У березні Cisco представила функціонал People Insights для Webex Meetings. Будь-якої миті можна отримати професійну довідку (на основі даних, наявних у відкритому доступі) про людей та компанії, з якими ви зустрічаєтеся. Це допоможе краще провести зустріч та зробити її більш результативною. Тепер функціонал People Insights доступний для всього портфоліо - для телефонних дзвінків, повідомлень і навіть для Jabber.

«Наші замовники будуть отримувати все більше і більше інформації та контексту, і ми докладемо всіх зусиль, щоб забезпечити максимально безшовну взаємодію всіх продуктів нашого портфоліо, — сказала старший віце-президент і генеральний директор підрозділу компанії Cisco з розробки технологій для спільної роботи . — Ми пропонуємо сумісну технологію, підтриману інформацією та бізнес-аналітикою. Наші замовники масово отримують персоналізований продукт, який переверне їхнє уявлення про робочий процес».

Інші новини

Найкраща ціна