+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Cisco представила нове портфоліо продуктів, розроблене спеціально для підприємств під брендом Cisco Designed for Business

Cisco представила нове портфоліо продуктів, розроблене спеціально для малих підприємств під брендом Cisco Designed for Business

Cisco представила нове портфоліо продуктів, розроблене спеціально для малих підприємств під брендом Cisco Designed for Business. Він включає інтелектуальні цільові рішення, у тому числі продукти для спільної роботи (Webex), бездротового зв'язку (точки доступу Catalyst) та вбудовані засоби забезпечення інформаційної безпеки (Meraki Go). У портфоліо також увійдуть різні сервіси, які полегшують малим підприємствам роботу з Cisco, у тому числі прискорене обслуговування, а також адаптовані продукти, що забезпечують малому бізнесу інформаційну безпеку зв'язку, обчислень та спільної роботи.

У нове портфоліо з брендом Cisco Designed for Business увійдуть необхідні для успіху малих підприємств недорогі продукти. Cisco також різко нарощує інвестиції у партнерську програму для цього ринку, створюючи партнерам та малим бізнес-замовникам комфортні умови взаємодії, включаючи прискорену реакцію та негайний доступ до кваліфікованої підтримки, а це саме те, що необхідно малим підприємствам.

«Динаміка цифрової трансформації сьогодні просто вражає. Підприємства всіх масштабів намагаються бути сучасними, конкурують за клієнтів та підвищують свою ефективність, — сказав керівник підрозділу Cisco по роботі з малим бізнесом. — Ми хочемо надати малим підприємствам доступ до тих же першокласних технологій, які є у розпорядженні більших замовників, але при цьому забезпечити баланс простоти використання та ефективності, щоб клієнти не відволікалися від головного, від свого бізнесу».

Cisco буде активніше відгукуватися на потреби та підтримувати малі підприємства, використовуючи новий Virtual Demand Center (VDC). VDC допомагає задовольняти попит, який ініціюється маркетинговою активністю Cisco, створюючи комерційні пропозиції за мінімального контакту з клієнтом. Для партнерів VDC відкриває готові до ефективного використання можливості, замовники отримують прискорену реакцію та негайний доступ до кваліфікованої підтримки.

Cisco також підтримує своїх партнерів, які працюють із малим бізнесом, суттєво нарощуючи інвестиції у партнерські програми, спрямовані на підвищення рентабельності партнерів. Запускаючи нові програми, стимулюючи розвиток, удосконалюючи процес затвердження угод, полегшуючи пошук нових замовників, Cisco створює партнерам як ніколи сприятливі умови для роботи з малим бізнесом.

Нові пропозиції та зміни у партнерських програмах у тому числі включають.

Нові преференції Perform Plus, призначені для заохочення партнерів, які працюють переважно з малими та середніми підприємствами, шляхом щоквартальних виплат. Cisco також нарощує інвестиції для партнерів, які демонструють цілеспрямований розвиток, але не можуть використовувати інші преференції. Ця програма починає діяти у третьому кварталі 2020 фінансового року.

Нова програма CMSP Express є переробленою програмою роботи з постачальниками хмарних та керованих послуг (Cloud and Managed Service Program) і розрахована на провайдерів керованих послуг, що пропонують послуги малим підприємствам.

Глобальна доступність програми X-Sell. Спільнота збутових організацій, створена спільно з партнерами, що використовує Cisco навчання та спільні продажі, розширюється і охоплює малі підприємства.

Спрощена цифрова реєстрація значно скорочує терміни затвердження угод, обмежених певними сумами, і дозволяє партнерам швидше діяти в умовах ринку, що динамічно розвивається.

Інші новини