+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Cisco оголосила про об'єднання програмістів та сертифікованих мережевих фахівців у спільноту під егідою програми DevNet

Cisco оголосила про об'єднання програмістів та сертифікованих мережевих фахівців у співтовариство під егідою програми DevNet

Cisco оголосила про об'єднання програмістів та сертифікованих мережевих фахівців у співтовариство під егідою програми DevNet, яка надає можливості спільної роботи, обміну передовим досвідом та відпрацювання нових методів автоматизації. Крім того, Cisco значно розширює свою програму професійної сертифікації, яка буде розрахована як на мережевих професіоналів, так і на розробників ПЗ.

З появою заснованих на намірах мереж Cisco радикально змінилася як роль мереж в організації бізнесу, так і реалізація мережевої взаємодії. Змінилася і роль мережевих фахівців, які все менше займаються ручним управлінням і все далі йдуть у світ співпраці розробників додатків та хмарних технологій, DevOps та ІТ. Щоб повністю реалізувати всі можливості нової мережі, організаціям необхідні мережеві та програмні напрацювання, а також активна спільнота, яка вирішує проблеми, пов'язані з технологіями.

«За останні п'ять років мережеві технології зробили величезний стрибок у розвитку, і нова мережа сприятиме розвитку бізнесу, стимулюватиме створення нових додатків та сприятиме впровадженню методик DevOps, — сказала старший віце-президент, головний директор з технологій та засновник Cisco DevNet. — Пропонуючи нові сертифікати Cisco DevNet, ми залучаємо до мережевої галузі кваліфікованих розробників ПЗ. Крім того, ми впроваджуємо в мережах програмні методики, поєднуючи в робочому процесі розробників програмного забезпечення та мережевих професіоналів, які разом вирішують найскладніші завдання автоматизації мережі, використовуючи загальні репозиторії програмного коду. Таким чином, галузь зможе повністю використати всі переваги нової мережі для розвитку бізнесу».

Мережа - це серце сучасного бізнесу, водночас автоматизація мережі залишається однією з наболілих проблем ІТ. Портфоліо орієнтованих на наміри мереж Cisco у поєднанні з новим центром розробки, який отримав назву Cisco DevNet Automation Exchange, робить реальну реальну мережну автоматизацію. DevNet Automation Exchange пропонує репозиторії програмного коду для різних варіантів мережевої автоматизації. Спільнота Cisco, куди входять розробники, мережеві професіонали, партнери та замовники, створює лідируючий в області репозиторій із програмним забезпеченням для мережної автоматизації.

Для впровадження мережної автоматизації та мереж, заснованих на намірах, центр DevNet Automation Exchange пропонує розробникам методику Walk-Run-Fly (крок-біг-політ).

Крок. Збір інформації та аналіз мереж. Сюди входять такі процеси (use cases), як збирання телеметричних даних, аналіз діючих мереж та виконання аудиту інформаційної безпеки мережі.

Біг. Активація політик та намірів у різних мережних доменах. Тут реалізуються такі процеси, як настроювання самостійних дій для виконання мережевих операцій, що відповідають політикам безпеки та експлуатаційному регламенту.

Політ. Проактивне керування програмами, користувачами та пристроями за допомогою робочих процесів DevOps. Тут реалізуються процеси безперервного постачання та безперервної інтеграції (CI/CD) з налаштуванням мережі відповідно до нових політик додатків.

Створений на основі багатого досвіду мережевих експертів і розробників, об'єднаних спільнотою Cisco, центр DevNet Automation Exchange підтримує їхню спільну роботу зі створення методик автоматизації у відповідних галузях.

Додатки, які використовують програмовану мережну інфраструктуру для вирішення бізнес-проблем, відкривають простір для інновацій. У той же час, щоб скористатися новими можливостями, партнерам та замовникам потрібен колектив, члени якого, маючи відповідні навички розробки ПЗ та маючи уявлення про роботу мережі, зможуть оптимізувати мережу та просувати інновації.

«На тлі безпрецедентного нарощування темпів технологічних змін мережеві інженери та розробники ПЗ повинні об'єднуватися в ІТ-команди майбутнього, — зазначив віце-президент навчально-сертифікаційного підрозділу Cisco. — За чверть століття понад 1,7 млн ​​мережевих професіоналів у всьому світі отримали сертифікати Cisco, завдяки яким вони змогли розпочати кар'єру, продемонструвати свої можливості, використовувати отримані навички та вміння для просування кар'єрними сходами в умовах ринкової конкуренції. Зараз Програма сертифікації Cisco побудована так, щоб ІТ-підрозділи могли оптимізувати продуктивність своїх мереж та додатків, надаючи своїм підприємствам додаткові переваги у сучасному динамічному цифровому світі».

Розсуваючи рамки програми тренінгу та сертифікації, Cisco при навчанні інженерів (а тепер і розробників програмного забезпечення) приділяє особливу увагу питанням оптимізації нової мережі. Завдяки новій програмі фахівці отримують знання, необхідні для успішної роботи в нових умовах з урахуванням принципів лідерства, гнучкості та цінності.

Нові сертифікати Cisco.

Нова сертифікація DevNet (DevNet Associate, DevNet Specialist, DevNet Professional) орієнтована на розробників ПЗ та мережевих інженерів, що спеціалізуються на програмному забезпечення для розробки додатків та автоматизованих технологічних процесів для технологічних мереж (operational networks) та інфраструктури.

Модернізована сертифікація для інженерного складу: CCNA (Cisco Certified Network Associate) та Cisco Specialist, CCNP (Cisco Certified Network Professional), CCIE (Cisco Certified Internetwork Expert) за напрямами мереж сервіс-провайдерів, ЦОД, корпоративних мереж, технологій інформаційної безпеки та спільної роботи.

Розширення мережевої академії Cisco для навчання мережевих професіоналів та розробників програмного забезпечення. Сертифікат CCNA (Cisco Certified Network Associate) призначений для мереж мережевих професіоналів, сертифікат DevNet Associate - для початківців розробників ПЗ. Отримання цих сертифікатів підготує учнів до роботи в екосистемі Cisco.

Нова сертифікаційна програма Cisco допоможе організаціям створювати колективи з компетенціями в галузі ПЗ та інфраструктури, які повністю використовуватимуть можливості нової мережі для розвитку бізнесу. Центр DevNet Automation Exchange просуває принцип спільної програмно-орієнтованої розробки рішень мережної автоматизації з використанням можливостей спільноти Cisco, що об'єднує мережевих професіоналів та розробників програмного забезпечення. Мережева академія Cisco готує кадри для партнерів та замовників у галузі програмування та мережевої експлуатації для роботи з новою мережею.

Інші новини

Найкраща ціна