+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Cisco оголосила про придбання Voicea – розробника голосового помічника для відеоконференцій

Cisco оголосила про придбання Voicea - розробника голосового помічника для відеоконференцій

Voicea — американський розробник голосового помічника для відеоконференцій. Компанія розвиває ІІ-систему EVA (Enterprise Voice Assistant), яка допомагає робити нотатки під час зборів та нарад через інтернет. Віртуальний помічник записує розмови і дозволяє формувати перелік найбільш значущих моментів конференції. Користувачі можуть віддавати голосові команди EVA, щоб помічник помічав важливі фрагменти заходу.

Cisco оголосила про придбання Voicea з метою покращення своїх продуктів для спільної роботи. Вартість операції компанії вирішили не розкривати.

За три роки роботи Voicea залучила загалом $20 млн інвестицій, у тому числі від Cisco та Alphabet.

Cisco збирається використовувати технології Voicea для розширення функціональності свого корпоративного голосового помічника Webex Assistant.

Це придбання узгоджується зі стратегією Cisco, спрямованою на реалізацію когнітивної співпраці з використанням ІІ і машинного навчання для покращення відео- та голосових комунікацій.

Закрити операцію з продажу Voicea корпорації Cisco планується у вересні 2019 року. Після цього стартап приєднається до підрозділу Cisco Team Collaboration Group

Інші новини