+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Що нового в лінійці продуктів Autodesk 2015

Поліпшення продуктивності у всіх програмних комплексах

Про новий функціонал, доданий у 2015-е сімейство Програмних комплексів Autodesk, можна почитати поки що тільки на американському сайті, але незабаром опис з'явиться і на autodesk.ru. Якщо коротко:

  • Autodesk AutoCAD Design Suite пропонує оновлений графічний інтерфейс, розширену підтримку хмар точок, інструменти для легшої роботи з онлайн картами та іншою геолокаційною інформацією.
  • Autodesk Building Design Suite представляє покращену інтеграцію з хмарними сервісами BIM 360, розширені можливості роботи з хмарами точок, а також безліч покращень, зроблених на прохання користувачів Autodesk Revit: підтримка IFC, робота з сімействами, обрізка/подовження кількох елементів, невидимі лінії, покращення в маркуванні, покращені специфікації/відомості матеріалів, які можуть тепер містити зображення, можливість надати кресленню вигляду намальованого від руки ескізу натисканням однієї кнопки і багато інших. підтримку хмар точок, розширене використання даних Factory Design; мобільний додаток Factory Design Mobile.
  • Autodesk Infrastructure Design Suite включає поліпшення AutoCAD Civil 3D, у тому числі оновлений інтерфейс користувача. Покращено читання, запис та перетворення даних у різних форматах. Для візуалізації тепер можна застосовувати різні матеріали для елементів коридору, наприклад, асфальт або бетон. Удосконалено інструменти моделювання коридорів. Програма автоматично формує робочу документацію, у тому числі з анотаціями креслення поздовжніх і поперечних профілів та відомості земляних робіт. Підвищена продуктивність та гнучкість при роботі з файлами хмар точок.
  • Autodesk Plant Design Suite представляє серйозні вдосконалення функціональних можливостей AutoCAD Plant 3D: специфікації та каталоги, моделювання труб фіксованої довжини, схеми трубопроводів та КВП, поліпшення ізометрії та ін. .
  • Autodesk Product Design Suite пропонує вдосконалені інструменти Autodesk Inventor: моделювання довільних органічних форм та впровадження довільних та параметричних робочих процесів у єдину модель. Стала вищою швидкість створення, управління та складання документації великих та складних збірок. Серед новинок: безпосереднє редагування геометрії, швидке та легке створення ескізів за допомогою нових інструментів та налаштувань залежностей, адаптація нової головної сторінки Autodesk Inventor для швидкого доступу до загальних завдань. Продукт стало простіше освоювати: перероблені інтерактивні навчальні посібники про ескізи та деталі, складання та креслення.

Функціонал Програмних комплексів залежить від комплектації (Standard, Premium, Ultimate).

Один клік до хмар

Щоб скористатися спеціалізованими хмарними сервісами, користувачам десктопних програм достатньо зробити один клік мишкою.

Для користувачів архітектурної , інженерно-конструкторської та інфраструктурної галузей призначені:

  • BIM 360 - для спільної роботи та управління будівельними проектами
  • Autodesk InfraWorks 360 - для спільної роботи та аналізу на ранніх стадіях проектування об'єктів інфраструктури. Для проектування мостів та доріг у ньому з'явилися спеціалізовані модулі Roadway Design for InfraWorks 360 та Bridge Design for InfraWorks 360.
  • Autodesk 360 Rendering - дозволяє використовувати практично необмежені хмарні обчислювальні потужності для швидкого створення високодеталізованих зображень.

Користувачі машинобудівної галузі отримують легкий доступ до таких нових інструментів, як Process Analysis 360 для моделювання, аналізу та оптимізації виробничих процесів.

Інші новини

Найкраща ціна