+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Chrome для Android отримав функцію ізоляції сайтів

Chrome для Android отримав функцію ізоляції сайтів

Chrome для Android, зокрема, постійно піддаються критиці за споживання великої кількості ресурсів у порівнянні з іншими браузерами. На жаль, після чергового оновлення Chrome для Android споживатиме ще більше ресурсів – така плата за нову функцію безпеки «Ізоляція сайту» (Site Isolation).

Google почала розсилати своїм користувачам версію Chrome 77 для Android минулого тижня. Крім виправлень для 52 вразливостей, браузер отримав захист від кібератак з використанням міжсайтових даних. Функція «Ізоляція сайту» дозволяє Chrome ізолювати сайт від інших сайтів, тим самим блокуючи шкідливим ресурсам можливість атак.

У десктопній версії Chrome «Ізоляція сайту» працює безперервно, незалежно від відвідуваних сайтів. У випадку з Android постійна активність функції надавала б занадто велике навантаження на систему, тому вона включатиметься лише при відвідуванні сайтів, які вимагають авторизації за допомогою пароля.

Наприклад, коли користувач заходить на сайт інтернет-магазину через Chrome на своєму Android-пристрої та вводить облікові дані, браузер автоматично включає «Ізоляцію сайту» для захисту конфіденційних даних від можливого перехоплення іншими сайтами. Під час наступного відвідування цього інтернет-магазину функція також буде включатися автоматично. Сайти, які не вимагають авторизації, будуть, як і раніше, пов'язані з іншими сайтами.

«Ізоляція сайту» робить Chrome для Android більш ресурсомістким - збільшує споживання пам'яті на 3-5%. У майбутньому Google оптимізує функцію, але поки що для її роботи потрібні додаткові ресурси.

У В даний час «Ізоляція сайту» доступна на всіх Android-пристроях з як мінімум 2 ГБ ОЗУ та версією браузера Chrome 77.

Інші новини

Найкраща ціна