+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Check Point Software Technologies Ltd. представила результати першого дослідження атак на мобільні пристрої у корпоративних середовищах.

Check Point Software Technologies Ltd. представила результати першого дослідження атак на мобільні пристрої у корпоративних середовищах. Згідно з даними, отриманими від 850 компаній на чотирьох континентах, мобільні пристрої, що використовуються в організаціях, є вразливими для атак незалежно від операційної системи — Android або iOS.

Мобільні загрози здатні скомпрометувати будь-який пристрій та надати зловмисникам доступ до цінних даних у будь-який час. Будь-який бізнес може стати жертвою цих загроз — від фінансових організацій до державних структур чи промислових компаній.

Ключові результати дослідження: 100% організацій зазнали атак мобільного шкідливого ПЗ; 54 - середня кількість атак на мобільні платформи однієї компанії; 89% компаній зіткнулися хоча б з однією атакою "Людина посередині" (Man-in-the-middle, MitM) на мережу Wi-Fi; 75% організацій мають у середньому 35 зламаних пристроїв, які, залежно від платформи, зазнали операції jailbreak (iOS) або root (Android).

Щоб дати відсіч мобільним погрозам, Check Point представив покращену версію SandBlast Mobile — провідного в галузі рішення для запобігання просунутим кібератакам на корпоративні мобільні пристрої. Check Point SandBlast Mobile захищає від загроз для мобільних пристроїв та програм, а також мережевих атак, і забезпечує найвищий рівень відстеження загроз.

Check Point розширила можливості SandBlast Mobile, які дозволять організаціям та користувачам бути на крок попереду загроз: система виявлення загроз на базі штучного інтелекту, щоб зупиняти шкідливе програмне забезпечення «нульового дня»; блокування таргетованого SMS-фішингу на пристроях iOS та Android; нове програма, яка дозволяє користувачам відстежувати та контролювати безпеку пристроїв.

Інші новини