+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Check Point Software Technologies: головною загрозою для бізнесу є фішинг

Check Point Software Technologies: головною загрозою для бізнесу є фішинг

Check Point Software Technologies провела в період із серпня по вересень 2019 року опитування серед керівників та директорів IT-компаній щодо головних кіберзагроз для підприємств. 38% респондентів вважають найнебезпечнішою загрозою для бізнесу фішингові атаки, 33% — DDoS-атаки, 16% – здирницьке ПЗ.

Check Point Software Technologies розповіла про основні тенденції інформаційної безпеки. Сучасні технології не лише дають величезну кількість можливостей для бізнесу, а й можуть принести й нові виклики.

«Нас незабаром чекає 5G. Це стократне прискорення швидкості передачі і того, що відбуватиметься. Усі наші системи, які зараз мають деякі затримки, можуть спілкуватися між собою практично з необмеженою швидкістю. І бізнесу потрібно вирішуватиме два важливі питання: швидкість виявлення загроз та швидкість впровадження рішень з безпеки. Компанії досі вважають, що якщо вони зловили заразу всередині свого периметра, всередині їхнього операційного центру, то вони впоралися з тією чи іншою загрозою. Але це лише свідчить, що вони вже запізнилися».

Нагадаємо також, що за результатами дослідження, проведеного страховим консалтинговим агентством Marsh і компанією Microsoft, 22% керівників підприємств більше побоюються кіберзагроз, ніж економічної невизначеності, шкоди бренду або правового регулювання. А найпоширенішою і найзатратнішою кіберзагрозою є BEC–атаки (business email compromise – компрометація ділової пошти).

Інші новини