+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Check Point Software Technologies: безпека публічних хмар залишає бажати кращого

Check Point Software Technologies: безпека публічних хмар залишає бажати кращого

Посередня безпека даних є найбільшим бар'єром для впровадження публічних хмарних систем у корпоративному середовищі. Про це свідчить дослідження Cloud Security Report 2019, проведене компанії Check Point Software Technologies.

Опитування ІБ-фахівців показали, що традиційні інструменти безпеки не можуть забезпечити достатній захист хмарних оточень або не захищають їх зовсім. При цьому найбільш вразливими місцями публічних cloud-систем було названо: невідповідність нормативним вимогам (цю проблему відзначили 67% респондентів), можливість несанкціонованого доступу до хмар (42%), небезпечні інтерфейси (42%), неправильні налаштування конфігурації хмарної платформи (40%) і висока ймовірність розкрадання облікових записів користувачів (39%). Як наслідок, бізнес побоюється використовувати публічні хмари через ризик розголошення секретної інформації, а також брак досвіду та кваліфікованого персоналу для забезпечення захисту таких систем.

«Висновки у звіті свідчать про те, що фахівцям з інформаційної безпеки необхідно терміново переглянути стратегії захисту та замінити застарілі рішення. Злочинці прагнуть використовувати хмарні вразливості організацій – вже 15% респондентів повідомляють про інциденти з безпекою хмар, – каже представник Check Point Software Technologies. — Компаніям необхідно забезпечити повну прозорість у всіх своїх загальнодоступних хмарних середовищах, яка підтримуватиметься автоматизацією хмарних політик, дотриманням нормативних вимог, захистом привілейованих користувачів та аналізом загроз, щоб зробити cloud-сховища безпечнішими. та керованими».

Докладніше з результатами аналітичного дослідження Check Point Software Technologies можна ознайомитися на сайті checkpoint.com.

Інші новини

Найкраща ціна