+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Check Point представила покращений захист для Microsoft Azure Stack

Check Point Software Technologies представила покращену версію рішення хмарної безпеки vSEC для Microsoft Azure. Тепер vSEC підтримує Azure Stack та забезпечує стабільний захист усіх публічних та гібридних хмарних середовищ Azure. Як сертифікований партнер Microsoft Azure, Check Point пропонує замовникам надійний захист усіх активів та робочих навантажень Azure на базі технології запобігання загроз, що веде в галузі, забезпечуючи безпеку локальних мереж та хмарних середовищ.

Check Point vSEC пропонує покращений багатошаровий захист даних та активів у хмарі від шкідливого ПЗ та інших просунутих загроз. vSEC враховує динамічність та гнучкість середовищ Azure та автоматично адаптує політики безпеки до змін у хмарному середовищі, спираючись на контекстні дані про віртуальні машини, групи, мітки та інші об'єкти, визначені Azure. В результаті створюється комплексна система захисту, що відповідає конкретним потребам середовища. Більше того, vSEC автоматично відстежує робочі навантаження та дані при їх перенесенні з публічної хмари Azure у середовище Azure Stack, доповнюючи нативні засоби керування Microsoft. Рішення також дозволяє використовувати узгоджену безпекову політику, керувати примусовим виконанням, вести журнал операцій і звітність — і все це через єдину консоль управління.

Поліпшене запобігання загрозам захищає хмарні активи від зовнішніх та внутрішніх загроз. vSEC доповнює функціонал власних інструментів керування Azure та захищає трафік за допомогою комплексних багатошарових засобів безпеки. Управління безпекою в одній консолі для публічної та приватної хмар, а також локальних мереж забезпечує послідовне застосування політик управління та прозорість роботи хмарних середовищ. Політика безпеки, протоколювання та звітність дозволяють використовувати об'єкти Microsoft Azure Cloud, які покращують прозорість моніторингу.

Захист будь-якої хмари та будь-якого сервісу — Check Point продовжує надавати просунуті рішення для запобігання загрозам будь-якого хмарного середовища: публічного, приватного та гібридного.

Інші новини