+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Check Point оголосила про покупку Protego – розробника технологій забезпечення інформаційної безпеки

Check Point оголосила про купівлю Protego - розробника технологій забезпечення інформаційної безпеки

Protego — ізраїльський розробник технологій забезпечення інформаційної безпеки. Компанія спеціалізується на «запобіганні шкідливим атакам на безсерверні функції під час виконання програм і перешкоджає впровадженню вразливостей у промисловий код», йдеться на сайті виробника.

Check Point оголосила про купівлю Protego. Фінансову складову угоди компанії вирішили залишити у секреті.

Після закриття угоди, яке має відбутися до кінця 2019 року, технології Protego будуть інтегровані з платформою Check Point CloudGuard і архітектурою Infinity.

Як повідомляють у Check Point, стрімке впровадження технологій безсерверних обчислень, у тому числі платформи Amazon Web Services Lambda, «кидає виклик існуючим парадигмам безпеки хмарних середовищ та програм». При цьому перенесення робочих навантажень у хмару «несе в собі безліч властивих їм уразливостей» і потребує рішень, які підсилюють безпеку.

Впроваджуючи безсерверну безпеку в наш провідний на ринку портфель CloudGuard та використовуючи нашу комплексну платформу для хмарної безпеки та відповідності нормативним вимогам, ми надаємо безпрецедентний захист багатохмарних та гібридних середовищ, — заявив віце-президент з продуктів Check Point

За словами керівника глобального партнерського каналу Check Point, технологія Protego відмінно підійде для ІТ-постачальників, які вклали значні кошти в розробку та міграцію додатків на тлі того, як безсерверна технологія стала важливою частиною роботи додатків та робочих навантажень. Партнери отримають доступ до великих практик, пов'язаних з публічними хмарами та керованими послугами, а також переваг технологій Protego, ставши ще кориснішими консультантами для клієнтів у частині потрібних програм

Інші новини