+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Cellebrite повідомила про створення програми Universal Forensic Extraction Device (UFED) Premium, яка може зламати будь-які смартфони та планшети Apple

Cellebrite повідомила про створення програми Universal Forensic Extraction Device (UFED) Premium, яка може зламати будь-які смартфони та планшети Apple

Ізраїльська криміналістична компанія Cellebrite повідомила про створення програми Universal Forensic Extraction Device (UFED) Premium, яка, за словами розробників, може зламати будь-які смартфони і планшети Apple.

У Cellebrite називають свою розробку «ексклюзивним рішенням для правоохоронних органів». Ті можуть отримати доступ не тільки до файлів, що зберігаються на пристрої, але і до віддаленого контенту, а також до електронної пошти та листування в месенджерах.

Стверджується, що UFED Premium можна успішно застосовувати до всіх iPhone і iPad з версіями операційної системи від iOS 7 до iOS 12.3 (остання до 19 червня 2019 року). Крім того, в майбутньому можна буде зламувати Android-пристрої, у тому числі флагманські моделі Samsung, LG, Huawei та Xiaomi.

У iOS 12 передбачено покращений «Режим обмеженого доступу USB». Він відключає передачу даних через порт Lightning, якщо з моменту останнього розблокування пристрою пройшло більше години. Чи нова розробка Cellebrite може обходити цю заборону, неясно.

Хоча інструмент адресований силовим відомствам, він може бути використаний не лише в рамках закону, що викликає серйозні побоювання ризик неправомірного його застосування або ж потрапляння до третіх рук. У розмові з виданням Wired спеціаліст з кібербезпеки і засновник Hacker House розповів, що йому вдалося придбати на eBay деякі більш ранні продукти Cellebrite.

Cellebrite - не єдина компанія, що займається обходом захисту iOS для спецслужб, поліцейських та приватних детективів. Фірма Grayshift, як мінімум, з 2017 року продає пристрій GrayKey, який підключали до iPhone через Lightning-роз'єм. З виходом iOS 12 цей інструмент став марним, проте до червня 2019 року Grayshift розробила рішення для злому деяких актуальних версій iOS

Інші новини