+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Canva for Work для iOS отримало велике оновлення

Canva for Work для iOS отримало велике оновлення

Додаток Canva для iOS отримав велике оновлення, орієнтоване на індивідуальних підприємців, маркетологів та представників бізнесу, які використовують Canva для швидкого дизайну у фірмовому стилі, підвищення впізнаваності бренду, реклами та інших видів маркетингу.

Пакет Canva for Work орієнтований на сегмент малого бізнесу: багато підприємців не прив'язані до роботи за комп'ютером і хочуть створювати привабливі зображення для просування своїх товарів та послуг у будь-якому місці та в будь-який час. Canva надає таку функціональність.

Одна з новинок — функція «Чарівна зміна розміру». Це можливість миттєво змінити розмір і співвідношення сторін зображення з автоматичною адаптацією оформлення під новий формат, що дозволяє використовувати один і той самий дизайн картинки для кількох цілей або у соціальних мережах, що призводить до оптимального розміру. Наприклад, стандартну квадратну публікацію для Instagram можна в один дотик перетворити на «історію», ілюстрацію для електронного розсилання, макет для друку флаєра або аркуш формату А4.

Canva for Work для iOS також дає безлімітний доступ до фотобанку знімків, іконок та кліпартів з величезної онлайн-бібліотеки у понад 2 млн зображень на різні теми. У каталозі є стокові фотографії для особистого та комерційного використання, ілюстрації, іконки та декоративні елементи для оформлення банерів, кнопок, реклами та інших форматів графіки. Вибір потрібних елементів здійснюється через пошуковий рядок.

Третя нова функція – «Керування фірмовим стилем» – дозволяє завжди мати під рукою потрібні відтінки кольорів для послідовного використання їх у дизайну, а також завантажувати логотип для його швидкого додавання на всі потрібні зображення.

Нарешті, у бізнес-версії Canva для iOS у користувачів з'явилася можливість зберігати зображення у форматі PNG з прозорим фоном, що буває необхідним для роботи над презентаціями, логотипами та іншими видами графіки.

«Користувачі iPhone та iPad активно використовують Canva у роботі: для оновлення облікових записів, актуальних пропозицій у соцмережах, створення реклами. І вони хочуть використовувати всі можливості дизайну, що і на комп'ютері. Тому нам було важливо надати їх у мобільному додатку, для максимальної автономності від місця та часу роботи із зображеннями»

Всі чернетки та створені зображення синхронізуються між мобільним додатком та веб-версією платформи Canva.

Використання функцій стає можливим після оформлення підписки з безкоштовним періодом у сім днів.

Інші новини