+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

CA забезпечує підтримку Server 2008, SQL Server 2008 та Visual Studio 2008

Компанія CA, світовий виробник ПЗ для управління корпоративними ІТ-ресурсами, оголосила про випуск нових рішень, що забезпечують універсальну підтримку останніх продуктів корпорації Microsoft - Windows Server 2008, SQL Server 2008 та Visual Studio 2008. Рішення CA дозволять клієнтам Microsoft ефективно і безпечно керувати навіть найскладнішим корпоративним середовищем.

Так, за словами Боба Муллі (Bob Muglia), першого віце-президента відділу серверних додатків Microsoft, широка підтримка, яку СА надасть цим новим рішенням, допоможе клієнтам успішно здійснювати міграцію, управління та оптимізацію обчислювальних середовищ для виконання критично важливих завдань, які стають все більш складними.

Рішення СА мають необхідний інструментарій для того, щоб з найменшими витратами підтримувати коректну роботу Windows Server 2008 та бізнес-служб, що ґрунтуються на ньому. Комплексна підтримка CA для Windows Server 2008 включає: CA ARCserve Backup - рішення для автоматизованого захисту та швидкого відновлення даних; має сертифікат на сумісність з Windows Server 2008.

 • CA Threat Manager, CA Anti-Virus та CA Anti-Spyware спрощують управління безпекою та забезпечують послідовне впровадження методик захисту по всіх платформах під час та після міграцій;
 • CA Storage Resource Manager ідентифікує дані, що знаходяться на платформах Windows Server 2008 та визначає шляхи доступу, спрощує прийняття рішень, а також захищає критично важливі дані; забезпечує регулювання та відповідність стандартам.
 • CA Client Management дозволяє здійснювати управління та інвентаризацію ПЗ, яке входить до системи Windows Server 2008.
 • Wily Introscope for Microsoft .NET в режимі реального часу відстежує та усуває проблеми в NET-додатках, запобігаючи збиткам, які вони можуть завдати кінцевим користувачам.
 • CA SiteMinder дозволяє забезпечувати централізований контроль, ідентифікацію та доступ користувачів до веб-додатків та порталів.
 • CA IT Asset Management - рішення для комплексного управління апаратними та програмними засобами на всіх платформах.
 • Рішення СА роблять більш ефективними для бізнес-процесів засоби бізнес-аналітики (Business Intelligence, BI), що надаються Microsoft, включаючи оптимізацію якості роботи, безпеку, захист інформації та підтримку SOA. Продукти CA, які підтримують SQL Server 2008: CA Database Management for Distributed Databases - рішення для оптимізації та контролю якості роботи, а також автоматизації типових технічних завдань, що відносяться до фрагментації та відновлення простору для зберігання даних.

 • CA ERwin Data Modeler - рішення для візуалізації складних структур даних, розробки інформаційних ресурсів, підтримки організаційних стандартів та автоматичного генерування схем для SQL Server 2008 та інших баз даних.
 • CA AutoSys Workload Automation - рішення для координації та виконання на базі правил критично важливих бізнес-процесів, як у SQL Server 2008, так і в інших кореневих додатках, таких як системи обробки транзакцій та ERP.
 • CA ARCserve Backup - рішення для автоматизованого захисту інформації та швидкого керування відновленням даних.
 • Інструменти CA забезпечують ефективне використання можливостей Visual Studio 2008 у будь-якому корпоративному проектному середовищі, включаючи інтеграцію зі застарілими кодами, оптимізований розподіл кадрових ресурсів та забезпечення якості. Продукти, які підтримують Visual Studio 2008: CA ERwin Data Modeler - рішення для управління проектуванням, розробкою та впровадженням додатків баз даних.

 • CA Software Change Manager - рішення для управління циклом розвитку програм, створених за допомогою Visual Studio 2008.
 • CA Plex - рішення для створення бізнес-додатків для обслуговування запитів для платформи NeT framework.
 • Інші новини