+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

British Petroleum здійснить міграцію всіх даних у європейських центрах обробки даних до хмарних сервісів Amazon Web Services (AWS)

British Petroleum здійснить міграцію всіх даних у європейських центрах обробки даних до хмарних сервісів Amazon Web Services (AWS)

Найбільша світова енергетична компанія British Petroleum здійснить міграцію всіх даних із 900 ключових додатків у європейських центрах обробки даних до хмарних сервісів Amazon Web Services (AWS).

За повідомленням ВР, основна мета переходу на хмарні сервіси AWS - підвищення операційної та енергоефективності роботи компанії за рахунок прискорення переведення інфраструктури в цифровий формат. На даний момент два найбільші дата-центри BP в Європі акумулюють та обробляють дані від усіх підрозділів компанії. Перехід на AWS дозволить BP використати можливості машинного навчання, передової аналітики на базі алгоритмів, а також підвищити рівень безпеки та захисту інформації.
 
BP використовує програмне забезпечення AVEVA Unified Supply Chain – ключову платформу для прийняття рішень, розроблену AWS. Повний переведення платформи на хмарні сервіси дозволить суттєво скоротити час проведення розрахункових операцій - процеси, що займають близько семи годин можна буде проводити менш ніж за чотири хвилини.
 
Крім того, BP розробить сховище інформації на основі технології data lake на базі Amazon Simple Storage Service (Amazon S3) для впровадження на всіх підприємствах, що дозволить компанії легко збирати, обробляти та аналізувати потокові дані в режимі реального часу.

Інші новини

Найкраща ціна