+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Британська мовна корпорація запроваджує програмне забезпечення Adobe Premiere Pro CS5

BBC має намір встановити відеоредактор для нелінійного відеомонтажу на 2000 настільних комп'ютерів для прискорення виробництва та оптимізації робочих процесів
Сан-Хосе, Каліфорнія, Амстердам, Нідерланди, 9 вересня 2010 року — Компанія Adobe Systems Incorporated (Nasdaq:ADBE) сьогодні на виставці-конференції IBC 2010 про те, що Британська мовна корпорація (BBC) має намір встановити знамените програмне забезпечення Adobe® Premiere® Pro CS5 у рамках реалізації своєї ініціативи Creative Desktop Initiative, спрямованої на підвищення ефективності робочих процесів, створення повністю безстрічкового робочого оточення та зниження видатків. Ініціатива Creative Desktop Initiative стартувала в корпорації ще у 2007 році, і сьогодні BBC встановлює програмне забезпечення Adobe Premiere Pro CS5, що є інструментом для настільного нелінійного відеомонтажу, ще на 2000 рік. робочих місць. Купівля мовної корпорації додаткових ліцензій на Adobe Premiere Pro CS5 відображає зростання попиту на пакет Adobe Creative Suite® 5 Production Premium серед підприємств мовної галузі.
Adobe продемонструє свої рішення нового покоління для доставки відео та мультимедійного контенту, що оптимізують процес створення та доставки контенту для мовних корпорацій та медійних компаній, на своєму стенді (павільйон 7, стенд H.23) у рамках виставки IBC 2010, яка відбудеться 10 -14 вересня у виставковому центрі RAI в Амстердамі.
"BBC є визнаним у всьому світі постачальником високоякісних телепередач і джерелом достовірної новинної інформації, – каже Джим Герард (Jim Guerard), віце-президент та генеральний керуючий підрозділи Dynamic Media в Adobe. – Перехід на Adobe Premiere Pro CS5 дозволить BBC підвищити ефективність своїх бізнес-процесів за рахунок використання програмного забезпечення, тісно інтегрованого з їх базовими системами, що забезпечує підтримку метаданих і дозволяє швидко видозмінювати контент для створення нових джерел доходу".
Впровадження провідного галузевого рішення
Британська мовна корпорація запровадила Adobe Premiere Pro CS5 для підвищення продуктивності ефективності своєї роботи, скорочення витрат і спрощення процесів редагування контенту для його подальшої доставки по різних каналах, і для переходу на повністю цифровий робочий процес. створювати нові проекти, редагувати в режимі реального часу відеосюжети у високій роздільній здатності та відтворювати проекти без необхідності рендерингу. Adobe Premiere Pro CS5, як і рішення Adobe Photoshop® Extended та Adobe After Effects®, тепер підтримує роботу в 64-бітному режимі в операційних системах Windows® і Mac OS, що дозволяє організаціям максимально ефективно використовувати можливості свого обладнання.
Підвищення ефективності та збільшення всієї цінності контенту
Програмний продукт Adobe Premiere Pro CS5 пропонує професіоналам галузі відеовиробництва нові можливості для більш ефективної спільної роботи за рахунок забезпечення повної взаємної сумісності Adobe Premiere Pro CS5 з рішеннями Apple Final Cut Pro та Avid Media Composer . Це дає користувачам та робочим групам максимальну гнучкість при переміщенні контенту між різними програмами та при спільній роботі над проектами.
Програмний продукт Adobe Premiere Pro CS5 забезпечує підтримку метаданих на всіх етапах робіт, починаючи з захоплення та імпорту відеоданих та закінчуючи кодуванням, що значно спрощує пошук контенту та дозволяє корпораціям отримувати більше вигоди за рахунок дистрибуції відео по різних каналах. Разом з тим, Adobe Premiere Pro CS5 забезпечує відкриту архітектуру, яка може інтегруватися з базовими системами, наприклад, із системами керування в редакції новин.
Інтегрований пакет інструментів для підвищення продуктивності
Програмний продукт Adobe Premiere Pro CS5 входить до пакету Adobe Creative Suite 5 Production Premium, найкраще рішення для остаточного монтажу серед мовних корпорацій. Пакет Adobe Creative Suite 5 Production Premium повністю охоплює всі робочі процеси поствиробництва, пов'язані з редагуванням відео, аудіо, графіки та з публікацією їх в Інтернеті, і включає рішення Adobe After Effects® CS5 Professional, Adobe Premiere Pro CS5, Adobe Encore CS5, Adobe Photoshop CS5 Extended, Adobe Illustrator CS5, Adobe Flash Professional CS5, Adobe Soundbooth і Adobe Dynamic Link. Пакет Adobe Creative Suite 5 Production Premium також включає рішення Adobe OnLocation™ CS5 для організації захоплення відео на диск і моніторингу відео.

Інші новини

Найкраща ціна