+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Блокчейн-платформа для міжнародних платежів анонсована Mastercard

Блокчейн-платформа для міжнародних платежів анонсована Mastercard

Mastercard повідомила про впровадження блокчейн-платформи для міжнародних платежів, яка була розроблена спільно з фінансово-технологічною дослідницькою компанією R3.

Згідно із заявою Mastercard, було укладено угоду про «розробку та пілотний запуск» нового платіжного рішення. Ця блокчейн-платформа спочатку орієнтована на об'єднання глобальної платіжної інфраструктури та банків у кліринговій та розрахунковій мережі Mastercard. Платформа розгортається з урахуванням Corda Enterprise, комерційної версії блокчейн-платформи Corda Network з відкритим вихідним кодом. Користувачами платформи Corda є понад 300 фінансових та технологічних компаній, центральних банків, регуляторів та торгових асоціацій по всьому світу.

Партнерські відносини дозволять об'єднати досвід R3 у розробці блокчейн-рішень з існуючими платіжними системами та мережею Mastercard. Компанії сподіваються, що нова платформа допоможе вирішити такі галузеві проблеми, як висока вартість обробки транзакцій, управління ліквідністю, а також нестача єдиних стандартів та процесів серед банків та національних клірингових систем. Mastercard заявила, що угода щодо використання мережі Corda компанії R3 ще більше розширить її можливості.

Виконавчий віце-президент з нових платіжних платформ Mastercard сказав, що розробка нового і досконалішого рішення для міжнародних B2B-платежів дозволить покращити взаємодію між різними елементами системи. Ця співпраця, як і придбання глобальної платіжної компанії Transfast на початку 2019 року, входить до планів Mastercard зі зміцнення мережі міжнародних платежів. Крім того, відомо, що Mastercard відкрила низку вакансій для розвитку криптовалютного напряму

Інші новини

Найкраща ціна