+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

BlackBerry оголосила про укладання угоди з Jaguar Land Rover, в рамках якої софт для кібербезпеки буде встановлюватися в нові автомобілі.

BlackBerry оголосила про укладання угоди з Jaguar Land Rover, в рамках якої софт для кібербезпеки встановлюватиметься в нові автомобілі

BlackBerry оголосила про укладання з Jaguar Land Rover угоди, в рамках якої софт для кібербезпеки від канадської компанії встановлюватиметься в нові автомобілі британського партнера.

За умовами співпраці, BlackBerry також допомагатиме Jaguar Land Rover виявляти потенційні вразливості в системах безпеки транспортних засобів, у тому числі безпілотних машин, які розробляє автоконцерн

BlackBerry також братиме участь у розробці самоврядних автомобілів, використовуючи в них свої технології штучного інтелекту і машинного навчання. Партнери задіятимуть операційну систему QNX спільно з розробками компанії Cylance, яку BlackBerry раніше придбала за $1,4 млрд.

Йдеться про першу інтеграцію QNX і Cylance. Завдяки їй автомобілі Jaguar Land Rover отримають нові механізми захисту від кіберзагроз та системи передиктивного обслуговування.

Раніше між компаніями було укладено угоду, за умовами якої в інформаційно-розважальних системах та системах захисту в автомобілях Jaguar Land Rover почали використовуватися програмні рішення BlackBerry.

Слід зазначити, що після покупки Cylance компанія BlackBerry запустила сервіс для безпечного підключення безпілотних авто із дорожньою інфраструктурою. Швидше за все, цей продукт також використовуватиметься Jaguar Land Rover

Інші новини