Бітрікс24 представив нову версію свого сервісу
Бітрікс24 представив нову версію свого сервісу
«Бітрікс24» представила нову версію свого сервісу, в якій розробники повністю змінили інтерфейс та додали нові можливості до персональної сторінки користувача. Тепер профіль кожного співробітника нагадує сторінку про людину у соціальних мережах.
Новий профіль виведено на окремий слайдер, у ньому є вся інформація про людину. З верхнього меню керівник зможе швидко перейти до списку завдань співробітника, переглянути його розклад, ефективність та дізнатися, в яких робочих групах він складається.
Тепер у профілі доступна не тільки робоча інформація, а й особисті дані, які захотів опублікувати співробітник. З'явився розділ "Про мене", куди можна внести коротку інформацію про себе, супроводжуючи текст фотографіями.
У розділі «Мої інтереси» кожен співробітник може вказати свої інтереси за допомогою тегів та знайти співробітників зі схожими інтересами.
Крім того, у профілі з'явився розділ «Подяки» з бейджами, які нагадують досягнення, за які колеги подякували співробітникові.
Адміністратор порталу може кастомізувати профіль — змінити набір полів у слайдері для всіх користувачів.