+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Бітрікс24 отримав нову функцію Центр продажів, призначену для прийому оплати в соцмережах та месенджерах

Бітрікс24 отримав нову функцію Центр продажів, призначену для прийому оплати в соцмережах та месенджерах

Оголошено про доступність у «Бітрікс24» нової функції «Центр продажів», яка призначена для прийому оплати компаніями, які ведуть бізнес у соцмережах та месенджерах. Інструмент самостійно згенерує посилання на оплату.

Щоб заплатити за товар, клієнту не доведеться вводити номер картки — лише номер телефону. Це зручно для людей, які купують товари та послуги з мобільних пристроїв.

Також за допомогою нової функції можна: створити каталог зі схожими та додатковими товарами, щоб у покупців був вибір; надіслати клієнту форму для запису на послугу - людина заповнить заявку відразу в чаті.

У майбутньому розробники додадуть прийом оплати через Apple Pay, Google Pay та інші платіжні сервіси.

Дані всіх операцій через месенджери автоматично потрапляють до CRM. Це дозволить підприємцям системно працювати з продажами та обробляти запити від потенційних клієнтів.

Центр продажів доступний для клієнтів «Бітрікс24», починаючи з тарифів CRM+.

«Багато підприємців уже давно використовують соцмережі та месенджери як основний канал продажів. У 74% бізнесменів, які використовують ці канали, зростають прибутки. Клієнтам зручно купувати без переходу на сайт, і це неможливо ігнорувати. Але донедавна був інструментів прийому платежів у чатах. "Центр продажів" вирішує цю проблему - будь-який підприємець зможе виставляти рахунки і приймати оплату прямо в листуванні. Ми вважаємо, що наш інструмент змінить ринок електронної комерції у соцмережах та месенджерах».

 

Інші новини