+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новости

Bitdefender запускає нове рішення менеджера паролів для споживачів

Bitdefender запускає новий менеджер паролів для бізнесу

Bitdefender, світовий лідер в області кібербезпеки, запустивши Bitdefender Password Manager, є новим розробником, і буде запитувати паролі безпеки для всіх публічних онлайн-записів на всіх платформах, включаючи мобільні телефони.

Bitdefender Password Manager - це унікальний пароль для косого запису skin, який дозволяє використовувати один пароль голови. Ми з легкістю встановимо найважливіші для корістувача країни функції.

Bitdefender показав 10 000 послідовних звітів в інтернеті, а третина (32%) показала, що 50% вікористів мають паролі для всіх онлайн-записів, і лише третина (32%) була перезаписана в паролі-віконни для всіх онлайн-записів. Крім того, тепер коріставачі майют у середнім вісимом облікових записів, причіпають більше половини вікориста запам'ятування для керубаніння паролів. Результат багато hto перейти у вікористан слабких паролів, його легко спіткнути, і пере-vicorista їh в злих записах.

"Клієнти будуть покладатися на слабкі паролі, записи shchob zlatati oblikovi, vidradati i digiti koristuvachіvі i otrimati pribytok vyd продаж обликовий даній у темний мережи", - сказав Сіпріан Істрате, віце-президент Bitdefender Consumer Solutions. "Важливість важливості передового досвіду безпеки, простота другої вікористанції скрізі полягає в простоті практики безпеків, простоті другої вікористаннії скрізі за найбільший час. Озираючись назад у центр, мі створив Bitdefender Password Manager, zabespechuyuchi te, shcho, na no dumku, e odin iz naykrakikh u svoi klasi zahistu paroliv without skodi для використання користувача".

Функції менеджера паролів Bitdefender

·  Генератор надійних паролів -- Створіть порожній пароль для косого запису шкіри з однією клікою.     Автоматичний моніторинг і забування регіональних даних для регулярного відвідування веб-сайтів, запитуючи інформацію.

·     Управління та автоматичне заповнення даних платіжної картки -- Автоматично зберігати дані платіжних карток та персональні дані для спрощеної реєстрації бланків та їх блокування. Використання даних шифрується і розшифровується локально, а доступ до головного пароля втрачається. Третя особа не має доступу до фінансової інформації корістувачів.

·     Синхронізація на кількох платформах -- Розширення для браузерів Windows і macOS (Chrome, Firefox, Edge) і мобільних вкладень (Android і iOS). Safari буде запущений в найближчий період. Автоматична синхронізація і доступ до паролів з наступної частини.

·     Автоматичний замок -- Забулі йти в чужу прибудову? Bitdefender Password Manager автоматично блокує себе для додаткового PIN-коду браузера для моніторингу онлайн косих записів за період бездіяльності в браузері. Є можливість гарантувати реєстрацію косого запису, щоб доступ до ваших паролів і головного ключа був недоступний.

·     Імпортуйте існуючі облікові дані з будь-якої платформи -- Легко імпортуйте данину пам'яті та паролі з інших платформ, включаючи гаманець Bitdefender, браузери Chrome та Firefox, 1Password, LastPass, Dashlane, Sticky Password

Другие новости