+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Безкоштовний перехід до версії 7.

Перехід на версію 7 безкоштовний для користувачів ранніх версій Dr.Web протягом терміну дії ключового файлу. Але навіть якщо ключовий файл вже минув, а термін його дії був більше трьох місяців, при переході на нову версію можна заощадити до 45%, скориставшись знижкою на продовження.

Додатково, якщо потрібна дозакупівля (збільшення кількості ПК ), це можна зробити так само зі знижкою на продовження.

Нова версія персональних продуктів Dr.Web для Windows 7.0 Антивірус Dr.Web 7.0 та Dr.Web Security Space 7.0. Продукти отримали безліч технологічних та функціональних покращень, внаслідок чого було збільшено швидкість сканування, підвищено надійність антивірусного захисту та розширено можливості з налаштування.

З метою підвищення швидкодії продуктів Dr.Web їх архітектура була значно модифікована: з'явилися нові послуги, оптимізована робота всіх компонентів. Фахівці «Доктор Веб» удосконалили сканер із графічним інтерфейсом та повністю переробили його зовнішній вигляд. Найбільш важливим наслідком внесених у сканер змін стала можливість багатопотокової обробки даних із розподілом завдань між ядрами процесора. Як наслідок, загальна продуктивність продуктів нової версії істотно зросла.

До складу продуктів додано новий сервіс Dr.Web Control Service, який відповідає за єдине управління компонентами антивірусу та їх взаємодію, а також за збір статистичної інформації та планування оновлень . Даний сервіс уможливив появу функції «Антивірусна мережа», яка буде надзвичайно корисною у невеликих корпоративних або домашніх мережах.

Антивірусна мережа Dr.Web працює за принципом «клієнт-сервер» і надає можливість віддаленого керування антивірусом Dr.Web. Так, якщо на комп'ютерах у межах однієї локальної мережі встановлені продукти Dr.Web версії 7.0, то з будь-якого з цих комп'ютерів користувач, ввівши відповідний пароль, може управляти антивірусом на іншому ПК. Список доступних дій широкий: отримання статистики та логів антивірусу, перевірка актуальності вірусних баз, включення та вимкнення модулів, перегляд та зміна їх налаштувань, а також заміна ключового файлу або реєстрація нового серійного номера. Новий компонент доступний користувачам продукту Dr.Web Security Space.

Для підвищення надійності самозахисту продуктів Dr.Web реалізована можливість автоматичного відновлення їх компонентів: за це завдання відповідає спеціально розроблений локальний репозиторій, який зберігає еталонні версії компонентів та використовується для швидкого відновлення цілісності файлів антивірусу в у разі їх пошкодження або видалення.

Крім того, користувачі тепер можуть задати єдиний майстер-пароль для захисту всіх налаштувань антивірусу: він запитується при відкритті загальних налаштувань Dr.Web або налаштувань його окремих компонентів, а також при спробі відключення модулів.

Антивірусний захист продуктів Dr.Web посилено функцією перевірки поштового та інтернет-трафіку, що надходить зашифрованим SSL-з'єднанням (SMTPS/POP3S/IMAP4S/HTTPS). Ця функція працює за умовчанням у всіх програмах, що використовують системне сховище сертифікатів: у програмах Microsoft (Internet Explorer, Outlook, Outlook Express тощо), браузерах Google Chrome та Safari. У разі потреби користувач може самостійно розширити цей список іншими популярними програмами, такими як Opera, Mozilla Firefox/Thunderbird, The Bat!. Продукти Dr.Web версії 7.0 використовують новий драйвер перехоплення трафіку Dr.Web Net Filter for Windows, який прийшов на зміну Dr.Web Winsock Provider Hook. Він забезпечує функціонування відразу двох компонентів – SpIDer Gate та SpIDer Mail – і перехоплює не лише трафік додатків, але й трафік системних сервісів та драйверів, що, у свою чергу, підвищує надійність антивірусного захисту у режимі реального часу.

Значну переробку зазнав і брандмауер Dr.Web. Компонент отримав нову драйверну частину, що підтримує багатопроцесорні/багатоядерні системи. Ця можливість особливо актуальна при включених на ПК користувача програмах, які активно використовують мережевий потік, наприклад торрент-клієнтах. Тепер брандмауер здатний контролювати передачу даних у подібних випадках максимально ефективно та без уповільнення мережного потоку. Крім цього, було розширено функціональність вкладки «Статистика», з'явилася можливість безпосередньо з антивірусу завершувати процеси і блокувати/розблокувати з'єднання, підвищено зручність створення складних правил фільтрації. спеціально створену бібліотеку Dr.Web Anti-rootkit API та працюючу за покращеними алгоритмами пошуку активних загроз.

Інші новини