+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Банк JPMorgan Chase використовує відеоігри для підбору персоналу

Банк JPMorgan Chase використовує відеоігри для підбору персоналу

Стажери, які хочуть отримати роботу у банку JPMorgan, мають грати у відеоігри. Така пілотна програма була розроблена стартапом Pymetrics - вона використовує штучний інтелект для оцінки кандидатів за різними показниками, включаючи увагу, пам'ять та схильність до альтруїзму. Потрібно показати себе у справі, нехай і вирішуючи ігрові завдання, і це виявилося набагато ефективнішим за анкети та співбесіди.

Метт Мітро, керівник відділу рекрутингу в кампусі JPMorgan, розповів про глобальний задум переосмислити філософію того, як потрібно шукати нові кадри. Наскільки точно одна, свідомо упереджена людина, оцінює здібності іншого, якщо та, знову ж таки, свідомо прагне спотворити реальні показники на свою користь? А ось ІІ не обдуриш, зуби не заговориш, він оцінює нейробіологічні показники гравців та будує їх профілі.

Самі ігри прості, не тематичні, але динамічні. Наприклад, встигнути наповнити водою максимальну кількість повітряних кульок, не порвавши жодну. Тактики немає, критерії перемоги навмисно суперечливі, але є певні чіткі маркери успіху та «червоні лінії». Словом, все як у справжній, відповідальній роботі управлінця чи агента. Обдурити систему нереально, оскільки вона не надає достатньої свободи дій, тим більше, що важлива не сама перемога, а як вона досягнута конкретною людиною.

Пограти в ігри доводиться і діючим співробітникам з числа майбутніх колег кандидатів. Це потрібно, щоб порівняти профілі та зробити висновок, наскільки стажери готові до подібної роботи, який їхній потенціал у навчанні. Пілотна програма працюватиме до 2020 року, після чого визначать – брати її на озброєння як штатний інструмент відбору кандидатів, або залишити про запас.

 

Інші новини

Найкраща ціна