+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Azure Ultra Disk - Microsoft запустила хмарний сервіс для зберігання великих даних на основі твердотільних накопичувачів

Azure Ultra Disk - Microsoft запустила хмарний сервіс для зберігання великих даних на основі твердотільних накопичувачів

Microsoft запустила хмарний сервіс для зберігання великих даних Azure Ultra Disk, який працює на основі твердотільних накопичувачів.

Нове рішення компанія називає розподіленою блоковою системою зберігання нового покоління, призначеною для віртуальних машин Azure, яким потрібна висока пропускна здатність і швидка передача даних в обох напрямках.

Azure Ultra Disk стане хорошим варіантом для «використовуваних великі дані додатків, такі як SAP HANA, кращих СУБД і додатків з величезним обсягом транзакцій».

Користувачам Azure Ultra Disk є кілька варіантів зберігання даних — від 4 Гбайт до 64 Тбайт. Клієнти також можуть вибирати пропускну здатність в діапазоні від 300 Мбіт/с до 2000 Мбайт/с, а операції введення/виводу можуть бути встановлені в межах від 1200 до 160 000 одиниць за секунду.

Технічний директор Microsoft Azure Марк Руссинович написав у блозі, що користувачі можуть динамічно масштабувати продуктивність використовуваних накопичувачів відповідно до своїх вимог до робочих навантажень без необхідності перезавантажувати свої віртуальні машини. Налаштування можна змінювати на льоту, і вони набудуть чинності менш як за годину, зазначив він.

Представник компанії також пояснив, що Azure Ultra Disk використовує локально надлишкове сховище для зберігання трьох копій даних в одній зоні доступності Azure (Azure Availability Zone).

Крім того, передбачено технологію «клієнта віртуального диска», яка надає метадані для логічного відображення диска. За допомогою цих метаданих клієнт може безпосередньо взаємодіяти з серверами зберігання даних, що знижує затримки та забезпечує продуктивність на рівні корпоративних флеш-сховищ

Інші новини

Найкраща ціна