+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Azure Synapse Analytics - Microsoft представила інструмент для доступу до даних із петабайтних баз за допомогою SQL

Azure Synapse Analytics - Microsoft представила інструмент для доступу до даних із петабайтних баз за допомогою SQL

Microsoft представила інструмент для доступу до даних з петабайтних баз за допомогою SQL. Сервіс отримав назву Azure Synapse Analytics.

Він розширює можливості Azure SQL Data Warehouse і агрегує інформацію з усіх джерел даних, сховищ та систем аналізу великих даних. Новинка, як стверджують розробники, дозволить компаніям набагато швидше та безпечніше використовувати свої дані.

Azure Synapse швидко збирає аналітику зі сховищ та баз даних, а також із аналітичних систем великих даних. За допомогою цього сервісу професіонали в області даних можуть отримувати як реляційні, так і нереляційні дані, які вимірюються петабайтами, використовуючи мову SQL.

Для критично важливих навантажень Azure Synapse забезпечує оптимізацію продуктивності всіх запитів за допомогою інтелектуального управління робочим навантаженням, ізоляції завдань та паралелізму.

Сервіс глибоко інтегрований з Power BI і Azure Machine Learning, що дозволяє розширити можливості отримання аналітичних висновків з даних та застосувати моделі машинного навчання в інтелектуальних додатках.

Ще однією перевагою продукту Microsoft називає можливість створення цілісних аналітичних рішень з уніфікованими користувальницькими можливостями. Azure Synapse Studio надає об'єднане робоче місце для підготовки даних, керування даними, зберігання даних, великих даних та завдань ІІ.

Інженери, що працюють з даними, можуть використовувати графічне робоче середовище для керування конвеєрами даних без програмування. Адміністратори баз даних можуть автоматизувати оптимізацію запитів, а фахівці обробки даних можуть проводити апробацію концепції

Інші новини