+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Azure Security Center дозволяє знизити витрати на захист від загроз у масштабі всієї системи

Azure Security Center допомагає зменшити витрати на захист від загроз у масштабах всієї системи

Дослідження, проведене forrester Consulting, показало, що Azure Security Center знижує витрати на захист від загроз у всій системі, спрощує управління безпекою та підвищує ефективність центрів безпеки операцій (SOC).

Аналітики Forrester Consulting з'ясували, що в середньому опитані організації отримували вигоду в розмірі $ 3,56 млн. за три роки з системними витратами в $ 1,1 млн. Так, рентабельність інвестицій склала 219%, термін окупності - менше півроку.

Форрестер опитав чотирьох клієнтів, які працювали з Azure Security Center, узагальнив їхні відповіді та об'єднав результати в єдину організацію. Ця структура допомагає визначити витрати, вигоди та фактори ризику, які впливають на інвестиційне рішення. Згідно з агрегованими даними, Azure Security Center продемонстрував наступні переваги:

  • Знизити ризик порушення хмарної безпеки до 25%. Завдяки можливості краще контролювати стан безпеки організації у всіх робочих навантаженнях Azure, опитані організації повідомили, що вони зменшили ризик порушення безпеки в хмарі.
  • Скоротіть час на усунення загроз на 50%. Організації, які вирішили розгорнути Azure Defender у Центрі безпеки Azure, поділилися, що їм вдалося скоротити середній час для пом'якшення загроз на 50%.
  • Центр безпеки Azure також скоротив час, необхідний для оновлення політик безпеки та керування відповідністю, на 20-30 відсотків. Це призвело до підвищення продуктивності для адміністраторів безпеки.
  • Клієнти повідомили, що скоротили свої витрати на сторонні інструменти та послуги безпеки. Клієнти заощадили від 20 до 30% на сторонніх інструментах і сервісах.
  • Клієнти покращили відповідність вимогам, забезпечивши видимість і доступність стану в Центрі безпеки Azure. Вони також змогли внести рекомендовані корективи в цій області, які при відсутності рішення вони могли пропустити.

Інші новини

Найкраща ціна