+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Azure Monitor for Windows Virtual Desktop – анонсована загальнодоступність

Azure Monitor для віртуального робочого столу Windows - оголошено про публічну доступність

Azure Monitor для віртуального робочого столу Windows надає повний огляд середовища віртуального робочого столу Windows. Ви можете легко знайти та виправити проблеми у своєму розгортанні, переглянути стан і справність пулів хостів, діагностувати проблеми з сеансами та зрозуміти використання ресурсів. Доступність включає в себе багато покращень, включаючи покращений збір і конфігурацію даних, а також оптимізацію витрат.

Загальна доступність має багато покращень, зокрема таких:  

 • Покращений збір даних і нові вказівки, які допоможуть вам оптимізувати витрати 
 • Оновлений досвід налаштування зі спрощеним інтерфейсом користувача, розширена підтримка налаштування віртуальної машини, автоматичне налаштування журналу подій Windows тощо  
 • Попередження та помилки агента віртуального робочого столу Windows переміщено у  верхній частині сторінки  діагностики хоста , щоб допомогти вам визначити пріоритетність проблем із найвищим впливом 
 • Покращення спеціальних можливостей
 • Керування версіями книги : випуск GA версії 1.0.0 

Для наших існуючих користувачів – якщо ви використовували Azure Monitor для віртуального робочого столу Windows у загальнодоступному попередньому перегляді, ми внесли деякі оновлення до наших вказівок і конфігурації за замовчуванням, щоб допомогти зменшити вартість Azure Monitor Log Analytics в GAЯкщо ви ще цього не зробили, ви повинні вжити заходів для реалізації цих переглянутих рекомендаційПерегляньте нашу публікацію в блозі  для інструкцій.  

Ми неймовірно схвильовані цією важливою віхою і з нетерпінням чекаємо продовження надання оновлень та розширення підтримки сценаріїв у нашій подорожі моніторингу. Як завжди, ми вітаємо ваші коментарі та відгуки нижче!  

Azure Monitor для віртуальних робочих столів Windows – це приладна дошка, заснована на робочих книгах Azure Monitor, які допомагають ІТ-фахівцям зрозуміти середовище віртуального робочого стола Windows.  

Перш ніж використовувати Azure Monitor для віртуальних робочих столів Windows, необхідно настроїти такі параметри:

 • Усі контрольовані середовища віртуального робочого столу Windows повинні базуватися на останньому випуску віртуального робочого столу Windows, сумісному з диспетчером ресурсів Azure.
 • Принаймні одне налаштоване робоче середовище Log Analytics.  Використовуйте призначену робочу область Log Analytics для хостів сеансів віртуального робочого столу Windows, щоб гарантувати, що лічильники продуктивності та події збираються лише з хостів сеансів у розгортанні віртуального робочого столу Windows.
 • Увімкніть збирання даних для таких елементів у робочій області Log Analytics:
  • Виправлення неполадок середовища віртуального робочого стола Windows
  • Рекомендовані лічильники продуктивності з хостів сеансів віртуального робочого стола Windows
  • Рекомендовані журнали подій Windows із хостів сеансів віртуального робочого стола Windows

Інші новини

Найкраща ціна