+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Azure Kinect Developer Kit - Microsoft почала постачання платформи Azure Kinect Developer Kit, що дозволяє створювати рішення в галузі комп'ютерного зору та обробки мовлення

Azure Kinect Developer Kit - Microsoft розпочала постачання платформи Azure Kinect Developer Kit, що дозволяє створювати рішення в галузі комп'ютерного зору та обробки мовлення

Microsoft почала постачання платформи Azure Kinect Developer Kit, що дозволяє створювати рішення в області комп'ютерного зору і обробки мови.

Як повідомляє корпоративний віце-президент Microsoft Azure, Azure Kinect Developer Kit являє собою пристрій інтернету речей з елементами штучного інтелекту (intelligent edge device), який «не просто бачить і чує, а й розуміє людей, навколишнє середовище, об'єкти та дії».

Система включає 1-мегіпіксельний сенсор Time-of-Flight для визначення глибини простору (такий же використовується в окулярах доповненої реальності HoloLens 2), 12-мегапіксельну камеру RGB для додаткового колірного потоку, поєднаного з потоком глибини, а також масив із 7 камер по колу та інерційні датчики.

Комплект призначений для використання комерційними клієнтами у сферах наукових досліджень, охорони здоров'я, робототехніки, логістики та виробництва.

Завдяки Azure Kinect Developer Kit можна синхронізувати дані з різних камер і датчиків, наприклад, для створення 3D-карти приміщення.

Комплект Azure Kinect Developer Kit доступний у продажу за ціною $399.

Інші новини