+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Azure IoT - на виставці Computex Microsoft розповіла про технології та сервіси Azure IoT

Azure IoT - на виставці Computex Microsoft розповіла про технології та сервіси Azure IoT

На виставці Computex у Тайбеї представники Microsoft — Роанн Сонз, корпоративний віце-президент з платформ ОС, Родні Кларк, віце-президент з продажу IoT, та Нік Паркер, корпоративний віце-президент з продажу пристроїв та споживчих продуктів, — виступили з доповіддю про технології та сервіси Azure IoT, Microsoft 365 та платформи Windows, за допомогою яких партнери-виробники пристроїв можуть додавати сучасним комп'ютерам інноваційні функції та створювати нове покоління підключених пристроїв та рішень IoT. Крім того, вони розповіли, як партнери по екосистемі інтелектуальних пристроїв можуть стимулювати трансформацію бізнесу, спільно працюючи над створенням рішень IoT, що охоплюють все від інтелектуальних пристроїв до хмарних. сервісів.

IoT — область величезного зростання і безпрецедентних інновацій, і широка екосистема партнерів по IoT, що включає виробників мікросхем та іншого обладнання, агрегаторів та постачальників рішень, створює різноманітний асортимент пристроїв та рішень IoT для підприємств різних галузей. Мета Microsoft - спростити IoT, від хмари до найменших пристроїв на базі мікроконтролерів. І ми робимо це, дозволяючи нашим партнерам та клієнтам вирішувати завдання там, де вони виникають, надаючи відповідні інтелектуальні хмарні сервіси, програми та інструменти розробки, необхідні для підключення пристроїв та управління масштабними рішеннями.

Партнери-виробники пристроїв використовують Azure IoT Central, Azure IoT Edge та Windows IoT для створення інтелектуальних пристроїв, які можна підключати до хмари та застосовувати у рішеннях, націлених на бізнес-результати. На Computex ми оголосили, що Microsoft та NXP продовжують працювати над впровадженням у Windows IoT підтримки повного спектру систем SoC (systems-on-a-chip) від NXP. Пакет підтримки платформи (BSP) для i.MX6 SoloX стане загальнодоступним у червні 2019 року. Додаткові BSP для серії i.MX6 будуть доступні пізніше цього літа, а BSP для серій i.MX7 та i.MX8 вийдуть наприкінці цього року.

Нещодавно Microsoft представила додаткові сервіси та програми, які виробники обладнання можуть використовувати для підключення своїх пристроїв до хмари та включення до рішень IoT.

Нова відкрита мова моделювання IoT Plug and Play, що дозволяє безперешкодно підключати пристрої IoT до хмари, допомагає партнерам-виробникам пристроїв вирішувати одну з найсерйозніших проблем, з якими вони стикаються - масштабно розгортати рішення IoT. Раніше потрібно було писати спеціальне програмне забезпечення для підключеного пристрою, що обмежувало масштаб розгортання пристроїв IoT. IoT Plug and Play дасть партнерам простий спосіб моделювання функцій та даних з їх IoT-пристроїв та надасть клієнтам великий портфель сертифікованих партнерами пристроїв, які можна легко налаштувати для роботи з будь-яким рішенням IoT, часто без написання будь-якого нового коду.

Azure IoT Central — це повністю кероване глобальне SaaS-рішення, яке дозволяє легко підключати ресурси IoT, відстежувати їх і керувати ними у великих масштабах. Виводьте підключені продукти на ринок швидше, залишаючись при цьому орієнтованими на клієнтів! Нові панелі моніторингу, що настроюються, дозволяють партнерам використовувати у своїх IoT-рішеннях власні засоби взаємодії зі споживачами та відмінні риси бренду, а також користуватися перевагами вбудованої системи безпеки, надійності, можливості підключення пристроїв та керування обліковими записами користувачів на основі ролей, які надає IoT Central.

Агент пристроїв Microsoft Azure IoT Device Agent V2 для Windows 10 IoT дозволяє операторам налаштовувати пристрої, спостерігати за ними та керувати ними віддалено за допомогою панелі моніторингу Azure. Агент надає готовий до використання пакет з відкритим вихідним кодом, який створює посвідчення Azure IoT Hub на пристрої та керує ними, керує хмарним підключенням та його оновленням, надає компонентам платформи модель модуля, що дозволяє легко підключатися до різних сервісів Azure, включаючи сервіси для виявлення , ініціалізації, створення звітів про помилки та агрегацію станів пристроїв. Агент поставляється з набором готових модулів для найпоширеніших компонентів платформи та використовує модуль Azure IoT Module Twin, тому окрема програма UWP для підключення до Azure IoT Hub не потрібна.

Підприємства, що впроваджують рішення IoT, хочуть якнайшвидше отримувати віддачу. А коли партнери користуються перевагами комплексних, надійних та простих у використанні платформ Microsoft, що охоплюють інтелектуальні пристрої та хмару, трансформують бізнес-моделі та працюють разом, вони можуть знизити складність рішень IoT та скоротити час їхньої окупності для клієнтів. Використання загальної архітектури та повторюваних рішень може виключити до 80% робіт при створенні нового рішення, а співпраця із сумісними партнерами дозволяє працювати швидше, забезпечує масштабованість та відкриває доступ до великого досвіду партнерів. Все це означає, що клієнти отримують свої IoT-рішення та приступають до роботи швидше, а отже, підвищують рентабельність інвестицій та прибуток.

Відмінний приклад екосистемного партнера, який взяв на озброєння можливості Інтернету речей, — компанія Techsun. Ця компанія успішно співпрацювала з Compal, щоб спроектувати камеру зі штучним інтелектом, датчик IoT та платформу управління IoT, яка за допомогою сервісів Microsoft, таких як Edge AI, Azure IoT та когнітивні сервіси, дозволила розробити алгоритми штучного інтелекту для хмари та інтелектуальних пристроїв, платформу управління даними та платформу управління бізнесом для роздрібної торгівлі. Багато роздрібних продавців впровадили рішення Techsun Retail Next, що дозволяє використовувати дані про споживачів та зберігати операційні дані разом із отриманою за допомогою цього рішення інформацією про поведінку споживачів, щоб покращувати обслуговування клієнтів, підвищувати ефективність та оптимізувати планування магазинів. Розробивши це рішення, Techsun перетворилася зі звичайного партнера Dynamics на провідного постачальника роздрібних цифрових послуг у Китаї.

Компанія Advantech розробила комплексне рішення для забезпечення промислової безпеки, яке включає бездротову систему BTI MIOTY LPWAN на основі шлюзу Windows IoT, що відповідає промисловим стандартам, і використовує пристрій, що носить, що контролює частоту серцевих скорочень. За допомогою цього рішення промислові клієнти можуть збирати дані про стан здоров'я працівників, які працюють в умовах підвищеної небезпеки, і надсилати дані в хмару Microsoft, де використовується IoT Service Hub від Hitachi Solutions, щоб аналізувати стан працівників та попереджати їх про небезпеку. Це комплексне рішення дозволить керівництву шахт та інших промислових підприємств реагувати на небезпечні для співробітників ситуації. безпрецедентною швидкістю, витрачаючи на це частку вартості раніше доступних технологій.

Минулого року наші партнери представили неймовірно широкий діапазон інноваційних інтелектуальних пристроїв та рішень для IoT та персональних комп'ютерів, і це лише початок! Коли ми створюємо інтелектуальні рішення, що спираються на міць хмарних технологій, перед нами відкриваються безмежні можливості для допомоги людям, розвитку та трансформації бізнесу. Ми з нетерпінням чекаємо на появу чергових інновацій, які ми представимо світу разом.

Інші новини