+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новости

Azure Hybrid, Multicloud та Edge Day - цифрове подія Microsoft

Azure Hybrid, Multicloud і Edge Day - цифрова подія Microsoft

Нанести на цифрові podi, schob:

  • Погляньте на Azure Arc у світі з демонстративними демонстраціями та технічними глібонічними налаштуваннями.
  • Відчуйте, як інженерія Microsoft поговорити про, як створуваті або модернізували програми для якісних і багатогмарних середовіщів.
  • Дізнайтеся у Клієнтів, як підняти профіль, як створити vicorist рішення Azure для реалізації власних глобальних і мульти-хмаришних стратегій.
Ми можемо використовувати наші батареї та мульти-хмарніх рішен, а Azure Arc - це живий чат.
Розвиток інфраструктури і програми всього складу, організація організації місцевих, похмурих і периферійних ЗМІ. Такі складчасті вінікаю, колі:
 
Організація хоче максимально розвивати власні локальні інвестиції, розробку традиційних програм і центр обробки даних.
Змінитися у віддалений доступ хмар через нормативний vimogi abo vimogi shchodo суверенітет даних не представляється можливим.
Дорожня ніжка затримка, особливо для прикордонного боязкого навантажена.
Організації нових способів трансформації своїх даних в нові продукти і послуги.
Роботи в середині світу похило ставляться до контролю і управління. Але комплекс гібрідні вишеньки можут не тиліки вірашиті ци складноски, але и запронувваті нові можливости для інновацій. При цьому організація може бути здійснена в майбутньому в розпал сервісів The Azure And Azure Arc.
Azure Hybrid, Multicloud і Edge Day - це ваш шанс зазнати невдачі, як ви кажете, будь то Azure Arc
Вісь причин лазоревки гібридної, Мультихмари і Edge Day:
Послухайте справжню історію успіху, кращі практики Azure Arc. IT-ведучим необхідно визначити якість Azure Arc, включити її, до баз даних даних і командам дистриб'юторів швідше на основі власного корістувача, до Svidko dobuvati biznes-dani для більшого ковзання розумінування, модернізувати локальні рішення і легко вдосконалити середню систему. Відповідні.
Будьте одними з перших, hto pochuye, як експерти з продуктів Microsoft представляють інновації, новини та анонси для Azure Arc. Запишіть решту інформації про краще портфоліо наявних вуликів.
Дивуватися новинам дня. Ми будемо вражені демонстрацією технічних глібоків і технологій нульової давності, Azure Arc і Azure Stack HCI, програмного забезпечення Microsoft. Ви можете побачити, як ви можете побачити, як ви можете побачити, як продемонструвати дугу sql Azure, Business Critical - це спосіб покращити якість послуг, до яких ви не можете не мати доступу. Business Critical спрямований на критично важливі боязкі навантажі, такі як вімагают найвімоглішой продуктивність праці, висока доступність і безпека.
Пригощайте відео самостійною їжею. Vicorista live chat iz zapitannyy y vidpovidami, shche zadati zadi zapitannya ta otrimaty useronya proiz usaleniya proiz usii specii vyd ekspertіv ta іnzhenerіv Microsoftіz products.
Знайдіть собі нову можливість розвивати початки. Дізнайтеся, як ви можете розширити свою версію гибридних і багатогмарних навижок для отримання додаткових результатів решти навчання і сертифікатів Microsoft, включаючи сертифікацію гібридного адміністратора Windows Server.

Azure Hybrid, Multicloud і Edge Day

Червні 15, 2022
9:00 за тихоокеанським часом

Поставляється у партнерстві з компанією Intel.

Другие новости