+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Azure Active Directory отримала нові інструменти ідентифікації та керування доступом

Azure Active Directory отримує нові інструменти для ідентифікації та контролю доступу

Microsoft оголосила про розширення функціоналу платформи Azure Active Directory (AD): зокрема, з'явилися нові засоби ідентифікації та контролю доступу. Вони дадуть адміністраторам більше контролю над доступом до ресурсів.

Azure AD Enterprise Identity Management забезпечує єдиний вхід і багатофакторну автентифікацію. Кажуть, що платформа захищає користувачів від 99,9 % кібератак. Однак єдиний вхід полегшує доступ до програм з будь-якого місця.

Одним з нововведень в Azure AD стала підтримка супутникової навігації GPS. Тепер адміністратори можуть обмежувати доступ до певних ресурсів на основі даних про місцезнаходження користувача - це може бути окрема країна або регіон.

Коли ця функція буде активована, користувачеві буде запропоновано поділитися своїми даними GPS через програму Microsoft Authenticator. На основі цієї інформації можуть бути активовані певні політики доступу.

Microsoft зазначає, що VPN-сервіси та інші технології не завжди дозволяють правильно визначити місце розташування за IP-адресою. У такій ситуації проблему вирішить підтримка GPS.

Інші новини

Найкраща ціна