+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Azure DocumentDB – перша NoSQL-база даних від Microsoft

Нова база даних документів оптимально підходить організаціям та стартапам, яким необхідна back-end-база даних для зберігання інформації в мобільних та web-додатках.

Продукт Azure DocumentDB вже знаходиться на стадії попереднього тестування та є першою базою даних документів, розробленою у стилі NoSQL. Хмарна платформа Microsoft Azure також пропонує кілька баз даних NoSQL від сторонніх вендорів, включаючи MongoDB, MongoLabs, Nodejitsu, Redis і RavenHQ. функції, зазвичай доступні в реляційних базах даних.

Бази даних типу NoSQL в останнє десятиліття отримали досить широке застосування як засоби зберігання даних та швидкого доступу до великих обсягів інформації, іноді розміщеної на кількох серверах. Традиційні бази даних SQL зазнають труднощів у розширенні до масштабів, які зазвичай потрібні для таких процесів.

Корпорація Microsoft також анонсувала деякі інші ініціативи щодо свого хмарного сервісу Azure. Так, Microsoft Azure пропонує пошукову систему Bing як службу, яка може вбудовуватися в інші програми. База даних Apache HBase тепер доступна всередині сервісу Azure Hadoop. Нарешті, Azure містить понад 300 образів віртуальних машин, які вже налаштовані для різноманітних завдань.

Інші новини

Найкраща ціна