+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

AWS Toolkit for Visual Studio Code офіційно опубліковано під ліцензією Apache

AWS Toolkit for Visual Studio Code офіційно опубліковано під ліцензією Apache

AWS Toolkit for Visual Studio є розширенням для Microsoft Visual Studio у системі Microsoft Windows, що полегшує процес розробки, налагодження та розгортання додатків .NET з використанням Amazon Web Services. Використовуючи AWS Toolkit for Visual Studio, можна швидше розпочати створення програм на AWS і створювати їх ефективніше.

Розширення AWS Toolkit for Visual Studio, сумісне з версіями Visual Studio 2017 та 2019, є на сторінці Visual Studio Marketplace. AWS Toolkit для версій 2013 і 2015 є в AWS SDK і в інсталяційному пакеті Tools for .NET.

AWS Toolkit for Visual Studio з метою зручності включає AWS SDK для .NET, тому ви можете почати створювати в Visual Studio програми .NET для сервісів інфраструктури AWS, включаючи Amazon S3, Amazon EC2, AWS Elastic Beanstalk та Amazon DynamoDB.

З легкістю створюйте нові проекти .NET за допомогою бібліотеки AWS .NET, використовуючи один із шаблонів проекту або додавши бібліотеку до існуючого проекту.

Створюйте, переглядайте та видаляйте об'єкти Amazon S3, елементи та атрибути Amazon DynamoDB, повідомлення Amazon SQS та багато іншого.

Додайте, редагуйте та видаляйте ресурси, щоб створювати та тестувати програми, не залишаючи інтегрованого середовища розробки.

Створюйте запити до ваших даних у Amazon DynamoDB та редагуйте отримані результати.

AWS Elastic Beanstalk
Використовуйте AWS Toolkit для Visual Studio для розробки, налагодження та розгортання інтернет-застосунків .NET за допомогою шаблонів інтернет-додатків. Використовуйте Visual Studio для створення та локальної роботи програм перед їх розгортанням в AWS Elastic Beanstalk.

AWS Lambda та Amazon API Gateway
Створюйте безсерверні програми з мінімальними вимогами до керування та заснованим на подіях масштабування мовами програмування C# і Node.js з використанням AWS Lambda та Amazon API Gateway.

Amazon Elastic Container Service
Легко створюйте, реєструйте та розгортайте програми .NET Core Docker в Amazon Elastic Container Service, не залишаючи Visual Studio.

AWS Explorer
AWS Explorer розширює можливості керування ресурсами AWS, включаючи об'єкти Amazon S3, таблиці Amazon DynamoDB та інстанси EC2.

CloudFormation Editor
Створюйте нові інтернет-програми із шаблонів .NET. Збирайте проекти в Visual Studio за допомогою IntelliSense і розгортайтеся на AWS з AWS CloudFormation.

Шаблони проектів
AWS Toolkit для Visual Studio включає шаблони функцій AWS Lambda, шаблони AWS CloudFormation та шаблони інших програм, що ілюструють використання сервісів AWS.

Інші новини