+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Авіасимулятор Microsoft Flight Simulator – нова версія вийде у 2020 році. Доступні інсайдерські альфа- та бета-версії

Авіасимулятор Microsoft Flight Simulator - нова версія вийде 2020 року. Доступні інсайдерські альфа- та бета-версії

Microsoft Flight Simulator — гра, яка внесена до Книги рекордів Гіннеса як найдовша ігрова серія (випускалася з 1982 року) і яка тимчасово померла в 2007 році. Фанатам залишалося з сумом запускати старі версії, ширяючи над уже знайомими містами та сніговими вершинами. Але тепер він повертається! Авіасимулятор став однією з найкращих новинок на ігровій виставці E3.

Нова версія вийде в 2020 році. І вона підтримуватиме сторонній контент!

Гра підтримуватиме «розробку контенту сторонніх розробників та створення контенту спільноти», підтвердила команда розробників на офіційному сайті. Тільки уявіть, що в гру імпортуються будь-які карти!

Microsoft не уточнила, як саме вона підтримуватиме контент спільноти. Можна припустити щось схоже на Minecraft Marketplace, модерований вибір модів, як платних, так і безкоштовних, зроблених спільнотою. Microsoft додала, що вона "усвідомлює проблеми поточної екосистеми і працює над їх вирішенням" і що "щиро хоче тісно співпрацювати з співтовариством у розробці". Розробники пообіцяли опублікувати в серпні 2019 року план розвитку гри.

Команда розробників також спробувала розвіяти будь-які побоювання, що MS Flight Simulator буде якоюсь казуальною грою. “Ми робимо Microsoft Flight Simulator. Акцент на слові СИМУЛЯТОР», — написали він, наголосивши, що він «розроблений для персонального комп'ютера», а вже потім оптимізувався для Xbox.

В той же час Microsoft Flight Simulator Team прагне зробити гру доступною для всіх гравців: «Які б не були твої здібності, якщо хочеш літати, ми зробимо все можливе, щоб це сталося. Штурвал і педалі, миша та клавіатура, контролер та ін. Жоден пілот не повинен залишитися осторонь».

Фанатам MS Flight Simulator пропонують реєструватися в інсайдерській програмі, після чого вони отримають доступ до приватних форумів, щотижневу розсилку новин і найголовніше — доступ до технічних альфа- і бета-версій (Technical Alpha and Beta) симулятора. Технічні версії відрізняються від звичайних альфа- та бета-версій тим, що спроектовані для вузького тестування: кожна з них відкриває доступ лише до частини функціональності гри. Кожну версію дадуть лише обмеженій кількості інсайдерів, але все одно це унікальна можливість першому відчути ігровий досвід нової версії легендарного симулятора.

MS Flight Simulator є найдовшою серією ігор: перша версія вийшла 1982 року, остання — 2007-го (крім того, 2008 року вийшов великий додаток MSFSX: Acceleration).

За 27 років Flight Simulator зібрав армію шанувальників, обзавівся тисячами безкоштовних доповнень, десятки компаній працювали над софтом та залізом для цієї гри

Філ Спенсер, директор ігрового підрозділу Microsoft, сказав, що повернення Flight Simulator є прикладом «оновленої прихильності» (renewed commitment) компанії до ігор для ПК. Справді, з часу першої версії минуло майже 40 років, вона з'явилася навіть до віконного інтерфейсу.

Остання спроба Microsoft повернути серію була в 2012 році з безкоштовним Microsoft Flight, але то була скоріше дразнилка, ніж казуальна, ніж повноцінний авіаційний симулятор, на відміну попередніх ігор у серії. Навіть якщо комусь гра сподобалася, за шість місяців проект закрили. У 2014 році розробник Dovetail Games уклав ліцензійну угоду з Microsoft і переніс Flight Simulator X до Steam. Крім цього короткого відродження, серія була забута і припадала пилом в ангарі.

Microsoft каже, що новий симулятор — це не одноразова спроба, а серйозна заявка на продовження серії. Судячи з демонстраційного відео, на розробку справді витрачаються серйозні ресурси.

Трейлер чудовий. Філ Спенсер сказав, що окремі середовища створені за допомогою двох петабайт (!) реальних географічних даних. Ми бачимо проблиски снігових гір, широких пустель і галасливих міст, все виглядає неймовірно деталізованим та реалістичним. Масштаб величезний, але є і деякі приємні мікро-деталі, включаючи зграю рожевих фламінго, що велично летять над сліпучо-синім океаном. Симулятори часто досить сірі і неживі, тому чудово бачити, що розробники впроваджують такі «смачні» деталі.

Погода теж виглядає приголомшливо. На горизонті блискучий знімок величезної, зловісної бурі, потім розріз пасажирського літака, що летить у бурхливу грозу. Багатьом любителям симуляторів напевно подобаються такі реалістичні штуки: дощ, що стікає вітровим склом, нічна посадка і т. д. «Напевно, мені знадобиться новий GPU, - пише Енді Келлі з PC Gamer. — Звичайно, такі ігри, як X-Plane, DCS: A-10C Warthog, Rise of Flight та IL-2 Sturmovik ніколи не йшли. Але що цікаво в цьому новому симуляторі Microsoft, окрім повернення класичної серії на ПК, так це те, що на цю блискучу масову гру, мабуть, виділено великий бюджет. Я дійсно сподіваюся, що він виправдає обіцянку цього захоплюючого трейлера».

Інші новини