+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Avaya увійшла до категорії лідерів серед постачальників технологій для уніфікованих комунікацій та спільної роботи

Avaya увійшла до категорії лідерів серед постачальників технологій для уніфікованих комунікацій та спільної роботи

Avaya Holdings Corp. увійшла до категорії лідерів серед постачальників технологій для уніфікованих комунікацій та спільної роботи за підсумками дослідження The Aragon Research Globe for Unified Communications and Collaboration, 2019.

Відповідно до звіту, підготовленого аналітичною компанією Aragon Research, Avaya пропонує широкий асортимент хмарних сервісів, включаючи приватні хмари, які використовують API власної платформи для уніфікованих комунікацій та спільної роботи. Компанія прикладає максимум зусиль для розвитку своїх хмарних сервісів, а всі пропоновані продукти та рішення на базі відеозв'язку можна використовувати як у готовому вигляді, так і вбудовувати у вже наявні системи та додатки, з якими працюють клієнти.

«На даний момент Avaya має широку локальну інстальовану базу, проте зміщення фокусу компанії у бік хмарних технологій відкриває для неї нові чудові перспективи», — сказав CEO і провідний аналітик Aragon Research.

Рішення Avaya IX Workplace для уніфікованих комунікацій дозволяє вивести продуктивність на новий рівень. Воно покликане поєднати всі інструменти для спільної роботи - дзвінки, обмін повідомленнями, відеозв'язок - на одній зручній платформі. Також спрощена система комунікації знижує загрози безпеці та дозволяє співробітникам працювати ефективніше, позбавляючи необхідності використовувати в роботі безліч розрізнених додатків. В результаті робочим групам стає легше взаємодіяти між собою, що, у свою чергу, веде до зростання якості клієнтського обслуговування, а отже, і лояльності споживачів. За бажанням замовника рішення Avaya IX Workplace можна розгорнути локально або у хмарі — приватному, публічному чи гібридному (тобто поєднуючи локальну та хмарну моделі).

Aragon Research Globe — це інструмент оцінки ринку, який графічно відображає оцінку компанією Aragon Research того чи іншого ринку та присутніх на ньому вендорів. Компанія Aragon Research провела дослідження 14 найбільших компаній, які спеціалізуються на всіляких технологіях для спільної роботи та комунікацій, та проаналізувала результати за трьома напрямками: стратегія, продуктивність та охоплення. Вендори, названі лідерами галузі — це компанії, які мають комплексні стратегії, що відповідають спрямованості галузі та ринковому попиту, і які ефективно реалізують ці стратегії.

У дослідженні «Aragon Globe for Web and Video Conferencing» від січня 2019 м. компанія Avaya була названа новатором серед представників ринку уніфікованих комунікацій, а в грудні 2018 року проект Avaya щодо впровадження штучного інтелекту у процеси взаємодії операторів контакт-центрів з клієнтами був удостоєний нагороди 2018 Aragon Research Innovation Award.

Інші новини