+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Avast запустив новий сервіс New Patch Management для встановлення оновлень

Avast запустив новий сервіс New Patch Management для встановлення оновлень

Avast запустила новий сервіс Patch Management, який допомагає малому та середньому бізнесу керувати необхідними оновленнями безпеки.

Близько 50% уразливостей програмного забезпечення виявляють протягом 2-4 тижнів після випуску оновлення. Однак через тривалу оцінку та необхідне тестування виправлень підприємствам у середньому потрібно 120 днів для впровадження оновлень, що наражає їх на серйозний ризик.

Avast Business Patch Management пропонує простий у використанні сервіс, який автоматично ідентифікує критично важливі оновлення, розставляє пріоритети їх встановлення та відслідковує результати для забезпечення комплексної безпеки.

«Більшість малих та середніх підприємств розуміють, наскільки важливими є регулярні оновлення, але проста істина полягає в тому, що ніхто не любить їх встановлювати. Часто ІТ-команда — це лише одна людина, яка і без цього перевантажена завданнями, — сказав директор з управління продуктами Avast Business. — Тривала установка оновлень перериває роботу критично важливих систем, призводить до зниження продуктивності та, можливо, навіть проблем із іншими інтегрованими системами. З іншого боку, відсутність виправлень піддає бізнес ризику втрати даних, крадіжці інтелектуальної власності, простоям через тривале виправлення помилок, важке відновлення даних та можливі збитки для репутації. Ми допомагаємо нашим клієнтам знаходити та встановлювати критично важливі виправлення, а також відстежуємо поточну активність із нашої центральної панелі управління Patch Management».

Оновлення — важливий компонент безпеки, оскільки вони усувають уразливості в операційних системах Windows та інших сторонніх додатках. Avast Business проаналізував 500 000 пристроїв і виявив, що тільки 304 з них були оновлені на 100%, що становить менше ніж 1%. Avast Business Patch Management позбавляє проблем із оновленнями, надаючи ІТ-фахівцям вибір, як встановити виправлення на пристрої для їхнього бізнесу.

Ключові особливості.

Гнучкий графік оновлень: ІТ-спеціалісти можуть планувати та встановлювати затверджені виправлення в потрібний час на регулярній основі або вручну розгортати у групах або на окремих пристроях.

Автоматичне сканування: ІТ-відділ може встановити автоматичне сканування ПК кожні 24 години та налаштувати автоматичне встановлення оновлень кожного четверга. Ці зміни можна змінити в будь-який час.

Інтуїтивно зрозуміла панель управління: дозволяє підприємствам керувати всіма виправленнями програмного забезпечення та переглядати графічні зведення встановлених, відсутніх або непрацюючих патчів з будь-якого пристрою. Виправлення, що настроюються: ІТ-спеціалісти можуть вибирати постачальників програмного забезпечення, продукти та ступінь важливості виправлень для встановлення.

Можливість централізованого управління: компанії зможуть завантажувати всі відсутні виправлення в головний пристрій, який розповсюджує

оновлення на всі керовані пристрої в мережі.

Перегляд результатів виправлень: ІТ-спеціалісти зможуть переглядати докладні результати з платформи управління, які включають інформацію про відсутні оновлення, ступінь їх важливості, посилання на інформаційні бази даних, дати випуску та багато іншого.

Розширені звіти. З їх допомогою легко визначити працездатність та безпека програмного забезпечення пристрою.

Багато оновлень. ІТ-відділи зможуть встановлювати виправлення для операційних систем Windows та тисяч інших додатків для комплексного захисту.

Інші новини

Найкраща ціна