+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Avast Secure Browser Zermatt - Avast представила покращену версію браузера Avast SafeZon

Avast Secure Browser Zermatt - Avast представила покращену версію браузера Avast SafeZon

Avast Secure Browser - це оптимізована версія браузера Avast SafeZone, що є його «наступником». На додаток до функцій SafeZone браузер Avast Secure Browser отримав Центр безпеки та конфіденційності – це набір інструментів та функцій, які дозволяють користувачеві зрозуміти, чи захищені його дії в Мережі, та керувати захистом.

Avast представила покращену версію Avast Secure Browser з кодовою назвою «Zermatt», в якій значно покращено продуктивність та економію заряду батареї. Тести продуктивності показали, що оновлені елементи керування браузером знижують навантаження на центральний процесор і операційну систему до 50%, а також продовжують термін служби батареї до 20%, що еквівалентно 30 додатковим хвилинам роботи.

Зміни в елементах керування функції Performance Manager Avast Secure Browser були введені, щоб користувачі могли відкривати і одночасно використовувати безліч вкладок в одному браузері - раніше при такому способі роботи продуктивність сильно знижувалася. Додані елементи керування дозволяють автоматично призупиняти активні вкладки та керувати часом, протягом якого ці вкладки залишаються активними, наголосили в Avast Secure Browser.

«Серед усіх додатків для ПК браузери використовуються найчастіше. Хороший браузер повинен бути надійно захищений, при цьому не втрачати в рівні продуктивності, оскільки через нього йде основна робота. Люди працюють в онлайн-документах, роблять покупки, читають новини та роблять ще багато чого. Раніше робота в режимі багатозадачності була обмежена продуктивністю ПК. В останньому оновленні Avast Secure Browser ми додали елементи керування продуктивністю, що настроюються, і відомості про призупинення роботи вкладок, щоб зменшити споживання пам'яті і збільшити час автономної роботи. Браузер це вже не тільки інструмент для веб-пошуку та електронної пошти, але й справжня операційна система. Подібні оновлення допомагають людям централізовано керувати своїми налаштуваннями безпеки, конфіденційності та продуктивності через браузер»

За словами розробника, технологія Anti-Fingerprinting (без ідентифікації) в Avast Secure Browser також оновлена ​​для захисту користувачів від розширених способів збору даних і просунутих так кіберзлочинців, які хочуть використовувати встановлені програмні модулі. У функцію захисту були додано такі методи відстеження у функцію захисту від відбитків пальців:

  • Audio Fingerprinting — метод, який використовується для ідентифікації звукового обладнання комп'ютера;
  • Device Fingerprinting — використання API-інтерфейсу комп'ютера для визначення типів мультимедійних пристроїв, що працюють на комп'ютері;
  • WebGL Fingerprinting — метод, який використовується для збору інформації про графічну систему комп'ютера
  • Rendering Fingerprinting — подібно до WebGL Fingerprinting, ця тактика також використовує окремі функції графічної системи комп'ютера.

Як зазначили в Avast, користувачі зможуть перевірити свої адреси електронної пошти та облікові дані для входу в базу даних про порушення даних, яка була інтегрована безпосередньо в браузер. Можливо підписатися на отримання повідомлень при доступі до онлайн-акаунтів, щоб повідомити їм, чи були вони жертвами злому даних і чи потрібно їм робити будь-які дії, такі як підвищення надійності паролів.

Інші новини

Найкраща ціна