+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Avast CleanUP – нова версія, тепер у вигляді окремої програми.

Компанія AVAST Software a.s. випустила оновлену версію програми для очищення комп'ютера від сміття. На відміну від старої версії, тепер це не плагін для домашніх версій антивірусу AVAST!, а окрема програма, якою можуть скористатися і користувачі антивірусів. Програма аналізує реєстр Windows, залишки віддалених програм, кеш та різні розширення для браузерів.

Протягом деякого часу комп'ютер користувача після різних установок та видалень програмного забезпечення починає працювати повільніше, жорсткий диск засмічується різними часовими файлами та вже непотрібними залишками програм.

Avast CleanUP дозволяє, не володіючи технічними знаннями, очистити комп'ютер від «сміття» та прискорити його продуктивність у «одне клацання мишки». Користувач може відстежувати стан системи в режимі реального часу може налаштувати автоматичне очищення щодня, щотижня або щомісяця.

Наприклад, браузери здатні лише за один день серфінгу назбирати кеша більше ніж 700 мегабайт, а Avast CleanUP може очистити ці непотрібні дані, а також знайти різні небажані розширення та надбудови (plugins, toolbars, та ін) в браузерах Google Chrome Mozilla FireFox і Microsoft Internet Explorer і видалити їх, також повернути налаштування пошуку на значення за замовчуванням, і це ще не все – CleanUP аналізує відстеження та cookies для запобігання використанню настирливої ​​реклами щодо вас.

Інші новини

Найкраща ціна