+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

avast! Endpoint Protection. Нове сімейство бізнес-продуктів avast! що покриває весь спектр мережної безпеки для організацій з різною кількістю комп'ютерів у мережі.

Всі версії включають комплексні звіти і виявлення сторонніх ПК в мережі. Продукти базуються на новому сьомому антивірусному двигуні за допомогою хмарної технології визначення нового шкідливого програмного забезпечення Community-IQ. Централізоване адміністрування дозволяє керувати антивірусним захистом підприємства від двох до тисяч комп'ютерів.

Користувачам avast! Endpoint Protection пропонується на вибір два види консолей адміністрування – avast! Enterprise Administration and avast! Мале Office Administration. Залежно від структури мережі, кількості ПК, що захищаються, і конфігурації обладнання клієнт самостійно робить вибір яку консоль використовувати для управління антивірусним захистом підприємства.

avast! Enterprise Administration це програма для складних мереж, що дозволяє керувати тисячами ПК. Це нове покоління ADNM консолі дозволяє:

 • Швидко налаштовувати – всі налаштування змінюються відразу як тільки системний адміністратор їх вніс
 • Мережева оптимізація – низьке навантаження на мережу під час операцій
avast! Small Office Administration це веб-консоль для організацій малого бізнесу до 119 комп'ютерів у мережі (нове покоління консолі, вперше застосоване в продуктах лінійки Business Protection). Консоль написана із застосуванням технології Silverlight, і адміністратори можуть керувати антивірусним захистом з будь-якої точки земної кулі за допомогою браузера. з попередньо підготовленими діалогами завдань
 • Малий розмір – малий розмір дистрибутива та навантаження на операційну систему
 • Незалежність – встановлення та конфігурування на основі Microsoft IIS та SQL Server.
 • Endpoint Protection заснована на сьомому антивірусному движку домашніх версій avast, що вже зарекомендував себе! Internet Security та avast! Free Antivirus. І має у своєму арсеналі такі технології: Хмарні оновлення – гібридна хмарна технологія отримання потокових оновлень. Як тільки в антивірусній лабораторії знаходять ліки від нової шкідливої ​​загрози користувачам моментально лунає оновлення. Цей функціонал дозволяє швидше захищати комп'ютери від інтернет-загроз.

 • CommunityIQ – Двохсотмільйонна мережа сенсорів мережі avast! CommunityIQ передає джерела нової зарази в антивірусну лабораторію AVAST!, що дозволяє визначити шкідливо додаток, поки він знаходиться в пісочниці антивіруса.
 • Пісочна віртуалізація – Користувачі avast! мають доступ до технології віртуалізації під назвою "sandbox"(пісочниця). Здійснюючи серфінг в інтернеті, Ви можете в "один клацання" поставити браузер в пісочницю, що дозволяє ізолювати браузер від ще нерозпізнаного шкідливого ПЗ. Усі завантажені з Інтернету файли за умовчанням розміщуються в пісочницю для подальшого аналізу. Те саме стосується файлів, що запускаються на ПК. Користувачі також мають легкий доступ до SafeZone – спеціального середовища для фінансових транзакцій.
 • Оцінка репутації файлів (FileRep) – хмарна технологія FileRep дозволяє значно прискорити процес сканування, оскільки сортує програми на потенційно небезпечні та безпечні. Використовуючи кількамільярдну базу виконуваних файлів, що зберігається у хмарі, оцінка репутації категоризує файли спілкуючись із серверами AVAST Software. WebRep – плагін для браузерів. Обчислює фішингові сайти та сайти із простроченими сертифікатами безпеки. Заснований на рейтингу багатомільйонної армії користувачів avast!
 • Сумісність із Windows 8 Beta, включаючи специфічні функції нової версії ОС. Такі як драйвер раннього виявлення шкідливого ПЗ Early-Load Antimalware Driver (ELAM) створений для захисту від руткітів та буткітів.

  Інші новини