+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

AV-Comparatives: Kaspersky Mobile Security 9 – ідеальне рішення за розумною ціною

У проведеному AV-Comparatives тестуванні брали участь чотири популярні рішення. Продукти змагалися в таких категоріях, як "Антивірусний захист", "Файєрвол", "SMS Lock", "Шифрування", "GPS-функціонал", "Батьківський контроль" та "Захист від крадіжки". Продукт "Лабораторії Касперського" успішно пройшов усі етапи порівняння, показавши стабільну та надійну роботу в повному діапазоні свого широкого функціоналу та за підсумками отримав заслужений статус "Рекомендовано".

>

 

У звіті AV-Comparatives особливо відзначається зручність використання Kaspersky Mobile Security 9: "Інтерфейс користувача інтуїтивно простий і зручний у роботі. Важлива перевага продукту полягає в представлених можливостях з управління інформацією. З налаштуваннями допоможуть розібратися спливаючі підказки - вони прості розуміння і вимагають спеціальних знань. Для персональних користувачів Kaspersky Mobile Security 9 є ідеальним рішенням, яке включає цілу низку корисних функцій за дуже розумною ціною", - резюмують фахівці лабораторії.

< Продукт Kaspersky Mobile Security 9 захищає смартфон і дані, що зберігаються на ньому, у разі втрати або крадіжки пристрою. Завдяки KMS телефон можна віддалено заблокувати, очистити пам'ять і навіть виявити його поточне місцезнаходження за допомогою вбудованого GPS-модуля, крім того, Kaspersky Mobile Security 9 дозволяє захистити приватність контактів, історії дзвінків і листування від сторонніх очей, захищає власника від небажаних дзвінків та СМС. , мобільного шкідливого ПЗ, дозволяє шифрувати дані, а також обмежує дзвінки та повідомлення на смартфоні дитини.

Інші новини

Найкраща ціна