+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Autodesk Revit 2022 - що нового у релізі програмного комплексу для автоматизованого проектування

Autodesk Revit 2022 - що нового у випуску програмного комплексу для автоматизованого проектування

Revit 2022 - це реліз, якого ви так довго чекали. Autodesk Revit 2022 подвоює кількість областей, які вам найбільш корисні. На основі ваших відгуків і популярних запитів Autodesk забезпечує більш ефективний дизайн і документацію робочих процесів, покращує співпрацю між командами дизайнерів на етапі проектування і ряд поліпшень продуктивності дизайну, які покращать якість життя під час роботи в Revit.
 
Ваш відгук стимулює розробку функцій.
Revit 2022 надає набір функцій, який отримав понад 8 000 голосів за ідеї Revit. Для вирівнювання моделі, намірів дизайну та проектної документації це розширена версія Revit. Revit 2022 фокусується не тільки на архітекторах чи інженерах, а й на ітераційних способах співпраці. З цією метою ось ключові області, в яких Revit 2022 впливає на ваші робочі процеси BIM та дизайну.
 
Підключіть Revit до інструментів, якими ви користуєтеся щодня.
Autodesk гарантує, що ваші проектні групи можуть працювати з Revit та вибраними ними програмними інструментами. Revit є єдиним програмним забезпеченням, яке на даний момент сертифіковане BuildingSMART International як для архітектурного, так і для структурного експорту IFC4, а Revit 2022 пропонує експорт до IFC4 з коробки. Ви сказали нам, що вам потрібна краща підтримка відкритих стандартів, тому ми вдосконалюємо спосіб, у який команди проектів можуть використовувати Revit для роботи на програмних платформах, дисциплінах та галузях. Наступною в планах дій є експортна сертифікація IFC4 для євродепутатів.
 
У цьому питанні основна увага приділяється ранньому проектуванню. Вам потрібні варіанти, і у вас є переваги. Тепер ви можете пов'язати файли McNeel Rhinoceros® 3DM безпосередньо з Revit 2022, і був представлений новий робочий процес між Revit і FormIt Pro. Обидва вдосконалення роблять процес від формування на ранніх етапах концептуального проектування до визначення програм у розробці дизайну більш плавним. Аналогічно, нові робочі процеси Revit і Inventor пов'язують виробничі процеси з BIM. Збірки Inventor 2022 можна експортувати як файли RVT, що дозволяє пов'язувати їх безпосередньо з вашими проектами Revit та створювати більш тісні зв'язки між архітектурним проектуванням та архітектурним виготовленням. Ці покращення сумісності відображають те, що ви сказали Autodesk: вам потрібна свобода працювати з інструментами дизайну на ваш вибір, а Revit — це ваш механізм документування та координації дизайну на основі моделей.
Святкуйте і плануйте стільки, скільки душа забажає.
Говорячи про документацію, Revit 2022 встановлюється з широким спектром функцій, орієнтованих на передачу намірів проектування та створення результатів проектування. Ви знайдете багато покращень у розкладах, анотаціях, тегах – оновленнях, які роблять налаштування та створення проекту більш точним, швидшим та менш схильним до помилок. Повернуті мітки, гнучка нумерація ревізій, нахили точок і позначки, а також відображення сітки на тривимірних видах - все це відточує можливості Revit як інструменту для захоплення та передачі намірів проектування.
 
У Revit 2022 є щось для кожного.
Ви використовуєте Revit для багатьох речей. В основі цього випуску лежать вдосконалення, які принесуть користь кожному, але поліпшені можливості моделювання та усвідомлений дизайн також важливі для архітекторів. Revit 2022 пропонує конічне редагування стін та похилі профілі стін, нові категорії для підтримки загального моделювання загальних елементів дизайну, таких як складні ландшафти, харчове та медичне обладнання, вертикальна циркуляція тощо Він також містить останні оновлення генеративного дизайну та інструментів аналізу маршрутів, які забезпечують кращу підтримку геометрії та більш обґрунтоване прийняття рішень щодо дизайну.
 
Інженери всіх рівнів отримають вигоду від вдосконалених інструментів документації. Інженери-конструктори також бачать поліпшення сталевих з'єднань і безліч удосконалень арматурного стрижня, ще більше розширюючи широкий спектр можливостей. Інженери та виробники MEP отримують вигоду від оновлень розкладу, які полегшують документування намірів проектування в Revit. Інструмент від проектування до виготовлення був вдосконалений, щоб забезпечити більш плавний і послідовний робочий процес. Аналіз механічних систем був значно вдосконалений, починаючи від можливості перегляду аналітичних моделей енергоспоживання в тривимірних видах і закінчуючи відображенням детальних звітів про навантаження і розмірах безпосередньо в Revit.

Інші новини

Найкраща ціна