+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Autodesk представила два великі оновлення свого хмарного САПР Fusion 360.

Autodesk представила два великі оновлення свого хмарного САПР Fusion 360. Його користувачі отримають доступ до генеративного дизайну, а також зможуть працювати з форматами інших САПР, встановивши асоціативні зв'язки між сторонньою геометрією та "рідними" моделями Fusion.

У червні Autodesk анонсував появу генеративного дизайну в режимі попереднього перегляду Netfabb Ultimate. Користувачі Netfabb всього за два місяці провели 2180 проектних розрахунків і розробили 27886 потенційних рішень для них. Незабаром така можливість з'явиться і у користувачів Fusion 360 Ultimate.

Генеративний дизайн від Autodesk дає можливість швидко створювати та вивчати проектні рішення, дозволяючи команді аналізувати та вибирати найбільш оптимальні з них за співвідношенням ціна/експлуатаційні якості. Раніше конструктори могли розробити лише два-три варіанти дизайну, вибирали найбільш підходящий і робили для нього топологічну оптимізацію та/або оптимізацію структури. Генеративний дизайн від Autodesk дозволяє досліджувати сотні і навіть тисячі потенційних рішень, включаючи ті, які людина не змогла б придумати.

Ця технологія – не просто спосіб оптимізації топології чи створення внутрішньої структури виробу. У той час як оптимізація призначена для доопрацювання вже існуючого рішення, генеративний дизайн за допомогою хмарних можливостей пропонує інженеру весь спектр недоступних раніше варіантів – можливість виробництва спочатку є одним з критеріїв. Інженерний аналіз та оптимізація також є частиною процесу, тому інженеру немає потреби витрачати на них багато часу.

У серпні Autodesk розширив склад Колекції для розробки та промислового виробництва виробів. В неї були додані інструмент для проведення розрахунків на міцність Nastran In-CAD і CAM-рішення для розробки керуючих програм для 5-осьових верстатів з ЧПУ HSM Ultimate. Таким чином, Autodesk перетворив колекцію на надійну платформу для всіх етапів розробки продукту – від концепції та дизайну до інженерного аналізу та моделювання, до CAM та виготовлення.

Тепер Autodesk знову підвищує її цінність – цього разу додаючи технологію AnyCAD до свого хмарного САПР Fusion 360 та відкриваючи новий рівень інтероперабельності у колекції.

Традиційно інструменти САПР мали пропрієтарні формати файлів, які вимагали дорогих і складних перекладів з однієї програми в іншу, або не переводилися зовсім. Autodesk вирішив цю проблему за допомогою технології AnyCAD. Вона була розроблена у 2015 році для Autodesk Inventor. AnyCAD радикально спростила процес проектування, дозволивши інтегрувати до нього практично будь-які дані САПР незалежно від їхнього джерела. Це дозволило забезпечити безперебійну взаємодію між Inventor та іншими САПР, дозволяючи проектувальникам зосередитися на створенні інновацій, а не на перекладі даних.

Тепер технологія AnyCAD, додана у Fusion 360, забезпечить сумісність з Inventor та іншими продуктами колекції. Завдяки цій взаємодії дані передаватимуться в обох напрямках. Користувачі зможуть поєднувати можливості Inventor з хмарними сервісами Fusion 360. У результаті вони отримають доступ до потрібних інструментів для свого проекту будь-коли незалежно від того, який САПР вони використовують.

AnyCAD дозволить використовувати дані Solidworks в Inventor та Fusion 360, зберігаючи при цьому повну асоціативність. Користувачі Inventor можуть імпортувати інші основні типи файлів, такі як Siemens NX, PTC Creo та інші "нерідні" формати. Незабаром це також буде можливо у Fusion 360.

Інші новини