+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Autodesk представила бета-версію Construction IQ на базі штучного інтелекту та машинного навчання для аналізу даних про якість та безпеку проектів

Autodesk представила бета-версію Construction IQ на базі штучного інтелекту та машинного навчання для аналізу даних про якість та безпеку проектів

Autodesk представила бета-версію Construction IQ – системи на базі штучного інтелекту та машинного навчання, що аналізує дані про якість та безпеку проектів, в яких використовується платформа Autodesk BIM 360. Construction IQ дозволяє удосконалювати якість проекту, збільшувати прибуток, і, найголовніше , забезпечувати безпеку співробітників.

Система Construction IQ (раніше відома як Project IQ) лежить в основі можливостей прогнозування та аналітики BIM 360. Вона отримує дані зі створених на проекті зауважень, спостережень, електронних журналів технагляду, фотографій, завдань субпідрядників, супутніх метаданих та інформації щодо кожної з версій документів для того, щоб допомогти аналізувати, ідентифікувати та пріоритизувати фактори ризику. Система також надає загальну картину продуктивності всієї компанії в різних проектах.

За останні три роки Construction IQ вивчила понад 150 млн будівельних проблем та відомостей огляду майже по 30 000 реальних проектів. Це дозволило системі розробити свої алгоритми, які аналізують ризики якості та безпеки.

Autodesk також представила нові можливості платформи BIM 360, що дають покращений доступ до даних проекту – стороннім додаткам технологічних партнерів, інтерактивній карті проекту та простому настроюванню Project Home, а також усіх інформаційних звітів. Існуючі можливості BIM 360 доповнять нові функції, розроблені для надання оперативної інформації командам на будівництві та офісі за допомогою простих у використанні інструментів.

Project Home – персоналізована домашня сторінка, яка в режимі реального часу представляє актуальні списки завдань і може бути налаштована так, щоб включати інтерактивний доступ до креслень та моделей, даних партнерів та щоденного аналізу ризиків, знайдених Construction IQ.

Dashboards – узагальнені види даних про якість, безпеку та управління проектом для визначення динаміки розвитку проекту в довгостроковій перспективі.

Partner Cards – дані з інтегрованих партнерських програм додаються в Project Home та інформаційні панелі звітів у BIM 360, забезпечуючи комплексний огляд проектних даних та ключових подій та/або оновлень статусу. Дані відображаються з камер з об'єктів та панорамних камер, інструментів VR, графіків та інструментів бізнес-аналітики. Це дозволяє централізувати всю інформацію щодо проекту.

Reports – зведення та докладні звіти, які можна надати будь-якому учаснику проекту, щоб забезпечити актуальність даних, тримати команду в курсі подій, а також вчасно запобігати та керувати ризиками, щоб уникнути дорогих помилок.

Construction IQ для аналізу якості та ризиків безпеки доступний передплатникам BIM 360 Build у вигляді безкоштовної бета-версії. Project Home, Insight, звіти та інтеграція з програмами партнерів є доповненнями до інструментів BIM 360 і доступні всім передплатникам BIM 360.

Інші новини

Найкраща ціна